Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 388
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pri najhorsom to predaj na fore a daj vediet, poslem mu peniaze naspat.

 

Já musím opětsmutně konstatovat, že Vor se mi ještě neozval a jeho schránka je plná...pokud by někdo měl na vora jiný než elektronický chronokontakt, prosím SZ, dík

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam napad, co keby si ho dal niekomu z novej stvorice a vor by mohol dostat z novej varky? A ak by sa neozval ani potom, tak by som tie peniaze vratil. Takto ziska k dobru par tyzdnov :) Ja som totiz 'pan hodny'

 

V tom případě dame deadline do neděle, pak by si mohl udělat radost jiny clen chronomagu. Už mi to tu lezi dnes presne mesic a to je myslim docela dlouha doba na to, aby se člověk ozval, no ne?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam napad, co keby si ho dal niekomu z novej stvorice a vor by mohol dostat z novej varky? A ak by sa neozval ani potom, tak by som tie peniaze vratil. Takto ziska k dobru par tyzdnov :) Ja som totiz 'pan hodny'

 

Tak pánové, kdo se první ozve (patrně okolopražští členové), ten má čerešňu doma. Stačí maličkost, domluvit se se mnou a zaplatit mi 285 Kč za clo a dph (složenku doložím).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, kdo se první ozve (patrně okolopražští členové), ten má čerešňu doma. Stačí maličkost, domluvit se se mnou a zaplatit mi 285 Kč za clo a dph (složenku doložím).

 

měl bych zájem, jen ještě čekám až mi Alessio napíše jaký to je typ a za kolik vlastně je. pak to závazně potvrdím nebo ho nechám pro dalšího. tedy jestli je nabídka pořád platná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ponuka je len pre 4 konkretnych ludi - lib, hebos, sorrow a kibi.

Za par tyzdnov ak sa Vor neozve, potom bude aktualna aj pre externeho clena.

 

měl bych zájem, jen ještě čekám až mi Alessio napíše jaký to je typ a za kolik vlastně je. pak to závazně potvrdím nebo ho nechám pro dalšího. tedy jestli je nabídka pořád platná.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ponuka je len pre 4 konkretnych ludi - lib, hebos, sorrow a kibi.

Za par tyzdnov ak sa Vor neozve, potom bude aktualna aj pre externeho clena.

 

tak v tom případě mi nějak uniká smysl té zprávy tady, možná by bylo lepší těm čtyřem osloveným poslat SZ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporucim ti precitat cele vlakno. Nebudes sa musiet pytat o ktory winder sa jedna kedze je to popisane. A rovnako by si pochopil a koho sa jedna.

 

tak v tom případě mi nějak uniká smysl té zprávy tady, možná by bylo lepší těm čtyřem osloveným poslat SZ....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporucim ti precitat cele vlakno. Nebudes sa musiet pytat o ktory winder sa jedna kedze je to popisane. A rovnako by si pochopil a koho sa jedna.

 

vzhledem ktomu, že ti 4 jmenovaní si grily objednali v další zásilce, tak jsem nepředpokládal, že chtějí ten případný zbylý.....ale konec konců řešíme dost nepodstatné věci. prostě gril není, tak není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ponuka je len pre 4 konkretnych ludi - lib, hebos, sorrow a kibi.

Za par tyzdnov ak sa Vor neozve, potom bude aktualna aj pre externeho clena.

Vzhledem k tomu, že na mě je směrována nová zásilka, budu proclívat a distribuovat, nejsem tím správným kandidátem na vorův gril. Takže zbývají už jen 3.

Edit: Doplnění - Nějak jsem si nevšiml, že už projevil zájem kibi.

Upraveno uživatelem lib
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...