Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Gril na plyn je něco jako Robertek

Ke grilování patří i ta vůně kouře a i chuť je podle mě jiná

A co týče zdraví babička říkala z všeho s mírou takže kdyz grilujeme o weekendu a to jen v sezóně tak to mi je ukradené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Leviathan...

Pokial nie je problem cena tak Kamado Joe...

mozem sa iba pripojit, mame doma to velke vajce od kamado joe a je to absolutna parada :) takisto ho ma teta a tiez je absolutne spokojna... len ta cena je dost vysoka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

kdyz jsme u tech friluů, krbů

chtel bych se zeptat jestli nekdo nemate zahradni krb

 a jaky byste doporucili

mě docela zaujal tento ****odkaz smazán****

ale nikdy predtim jsem to nevidel a nevim co a jak

nevite jestli to hreje dostatecne?

Diky 

Upraveno uživatelem Baker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nazdar pánové. Uvažuji o pořízení plynového grilu Broil King https://www.zahradni-grily.com/grily-plynove-broil-king/broil-king-baron-490?gclid=Cj0KCQjwitPnBRCQARIsAA5n84mGss8yAdb0z-SM_fDBNHj6pXNhDnjbsl1rDISFpZ4WHTyz7tK7Bk4aAu_eEALw_wcB

Nemáte s touto značkou někdo zkušenost?

Ještě jsem zvažoval Weber Genesis II 310GBS, ale Baron 490 je lépe vybaven.

Momentálně už desátým rokem používám základní model kotlového Webra d57

Předem děkuji za vaše názory.

 

post-67304-0-99183600-1559586354_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahojte, letitý gril už má něco zasebou, tak sem s uvažoval, že bych koupil nový. Chtěl bych aby zvládl běžnou grilovačku, byl obdelníkový, robustní, , uživatelsky přívětivý - čištění,ovládací prvky, odkládací místa... Bude stát celoročně na terase, takže manipulace moc nehrozí.... 

Zamlouvá se mi tento: https://www.datart.cz/gril-tepro-toronto-xxl.html

Nemáte někdo zkušenost s podobným typem grilu?

 

media_2633206.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Min rok jsem koupil podobný, jen má na zvyšování ohniště kličku, jinak vypadá stejně a stál snad do trojky.. 

My jsme spokojený, je velkým a dělá se na něm dobře.. Vozím ho do garáže, takže i drobné převozy jsou v pohodě.. 

 

Ale my nejsme náročný, tedy pro nás naprosto dostačující a plní co se od něj očekává :) 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Lion napsal:

Ahojte, letitý gril už má něco zasebou, tak sem s uvažoval, že bych koupil nový. Chtěl bych aby zvládl běžnou grilovačku, byl obdelníkový, robustní, , uživatelsky přívětivý - čištění,ovládací prvky, odkládací místa... Bude stát celoročně na terase, takže manipulace moc nehrozí.... 

Zamlouvá se mi tento: https://www.datart.cz/gril-tepro-toronto-xxl.html

Nemáte někdo zkušenost s podobným typem grilu?

 

media_2633206.jpg

Gril je vymyšlenej výborně, jen je z naprosto šitovýho materiálu. Gril nechávám venku, pod plachtou a za tři roky je K.O.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně na grilu nešetři. Měl jsem několik grilů, různých značek. Nakonec jsem se nasral a koupil Weber. To je pro mě absolutní špička. Stojí to prdu, ale budeš ho mít 20 let. Věř mi, nic neušetříš. Mají to fakt vymyšlené, na každém detailu poznáš, že nás tím někdo přemýšlel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Lion napsal:

Ahojte, letitý gril už má něco zasebou, tak sem s uvažoval, že bych koupil nový. Chtěl bych aby zvládl běžnou grilovačku, byl obdelníkový, robustní, , uživatelsky přívětivý - čištění,ovládací prvky, odkládací místa... Bude stát celoročně na terase, takže manipulace moc nehrozí.... 

Zamlouvá se mi tento: https://www.datart.cz/gril-tepro-toronto-xxl.html

Nemáte někdo zkušenost s podobným typem grilu?

 

media_2633206.jpg

hodne podobnej maj v makru, ta jejich znacka, tarrington house, za 2.7. zrovna dneska sem na nej koukal.. libil se mi. za ty kacky fajn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...