Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 371
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 53 minutami, Moty napsal:

není to vyloženě gril,spíš ohniště, abych si neničil trávu, nemáte někdo něco podobnýho?

Tohle mi přijde fajn, líbí se mi, že k tomu dělaj i rošt a že to nemá v podstatě žádnou povrchovou úpravu, takže na tom můžem dělat maso/buřty a nebude se uvolňovat žádná sračka

https://venkovni-ohniste.cz/produkty/ohniste-klasik-corten/

Mam. Ale zabudni na travnik. Uzivam to na zamkovej dlazbe. Aby to prezil travnik tak to musis dvihnut tak pol metra vysoko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, eskimak napsal:

Mam. Ale zabudni na travnik. Uzivam to na zamkovej dlazbe. Aby to prezil travnik tak to musis dvihnut tak pol metra vysoko.

Takže jsi ty nohy ještě podložil nebo to na trávníku vůbec nemáš

Edit: Mě jde asi víc o spálení větví na zahradě, než vyloženě grilování, to bude jako bonus

Upraveno uživatelem Moty
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Moty napsal:

Takže jsi ty nohy ještě podložil nebo to na trávníku vůbec nemáš

Edit: Mě jde asi víc o spálení větví na zahradě, než vyloženě grilování, to bude jako bonus

Nemam to na travniku. Skusil som a to je bez sance. To co sem hodil Maxel vyzera velmi zaujimavo, len sa mi nepaci robit ten ohne na vrchnej rovnej casti. Ale odrazit sa od toho da.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, shewcza napsal:

@eskimak ano, laser.

Wow wow wow. Kovoobrabanie ma fascinuje, velmi dobre si oddychnem (psychicky) pri zvarani/vytvarani vselicoho, nedavno som zaobstaral sustruh a to je tiez zabavka. Ale budem na to mysliet, uz viem komu sa ozvat kvoli laseru 😃.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, shewcza napsal:

Jsem si v práci udělal tohle, abych nezakládal ohniště každý týden někde jinde (zatím nemám udělanou zahradu a v podstatě ještě ani pořádnou představu kde by mohlo byt a jestli vubec bude). Tak zatím takhle. Dá se to krásně rozložit, všechno je v sobě pouze zasunuté.

IMG-9c68c13c6d7280394fac32e8667ff9c1-V.jpg

Tak to je super... budeš dělat pro Chronomag? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, shewcza napsal:

Jsem si v práci udělal tohle, abych nezakládal ohniště každý týden někde jinde (zatím nemám udělanou zahradu a v podstatě ještě ani pořádnou představu kde by mohlo byt a jestli vubec bude). Tak zatím takhle. Dá se to krásně rozložit, všechno je v sobě pouze zasunuté.

IMG-9c68c13c6d7280394fac32e8667ff9c1-V.jpg

Super. Tohle k tomu do komba a fertig ;)

TIEfighter.jpg.9ed25096fdb5673bd34835eae16a70af.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Moty napsal:

Takže jsi ty nohy ještě podložil nebo to na trávníku vůbec nemáš

Edit: Mě jde asi víc o spálení větví na zahradě, než vyloženě grilování, to bude jako bonus

Před lety jsem řešil stejný problém, i to plechové ohniště koupil. Jak píše eskymák, tráva se pod tím plechovým spálí. Nakonec jsem vzal rýč vykopal ohniště, obložil kostkama kolem doklola, jakože jenom na jednu akci a pak dáme drny zpět, a už to tak zůstalo. Pálím v tom větve, občss opečeme buřty, i guláš v kotlíku už byl. A to plechové ohniště se povaluje u baráku coby další krám.

Upraveno uživatelem p3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 4. 2021 v 12:56, p3k napsal:

 Pálím v tom větve, občss opečeme buřty, i guláš v kotlíku už byl. A to plechové ohniště se povaluje u baráku coby další krám.

Došel jsem ke stejnému závěru, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten černý s otvírákem a zvedacím dnem "za pár korun" má kamarád a je s tím fakt spokojenej! Letos pojede tuším třetí sezónu. Je jen potřeba si ohlídat verzi s litinovýma roštama..co jsme koukali tak za stejný peníze se občas nabízí s drátovým roštem.

My jsme jeli roky jen beton krb/grill a letos dostal kamaráda... ono občas na ty brikety apod není nálada nebo čas. Párkrát otestováno a neuvěřitelně komfortní :)

20210405_190522.jpg

20210326_180513.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...

@Gustafuž jsi ho pořídil? Pořád čekám, jestli k němu někdo něco napíše a nic. Taky po něm koukám a zatím v hodně obchodech tiše mizí a vyprodává se. Myslel jsem, že pořídím ten s označením Campingaz gril 3 Series Woody LD, že jako ušetřím, protože vypadal stejný, jen jiné zapalování. Ale má to i jiný rošt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Petr.S napsal:

@Gustafuž jsi ho pořídil? Pořád čekám, jestli k němu někdo něco napíše a nic. Taky po něm koukám a zatím v hodně obchodech tiše mizí a vyprodává se. Myslel jsem, že pořídím ten s označením Campingaz gril 3 Series Woody LD, že jako ušetřím, protože vypadal stejný, jen jiné zapalování. Ale má to i jiný rošt.

Pořídil a je super. Kamarád ho doporučil. Mají ho už 7let bez problémů. Super, že se dá vše snadno vyndat a dát do myčky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem si letos nadelil hybridni gril od mountfield (v akci po vanocich sel za 7,5)

https://www.mountfield.cz/hybridni-gril-char-broil-gas2coal-3b-2grl2060?gclid=Cj0KCQjwktKFBhCkARIsAJeDT0h0g8tqr-eUiW7DewQM7H3z7_XeZXKhnBNXYz7om36M4jjEE9gaVUkaAsFNEALw_wcB

A musim po 4 grilovanich rict, ze za ty penize predcil ocekavani. Vybornej komfort rozpalovani briket pomoci plynu a briketky davam jen na 2/3 plochy grilu, takze mi to umoznuji primy i neprimy grilovani.
Kdyz neni cas na brikety, tak jen pustim plynovy horaky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...