Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 371
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Už to tady zaznělo... YT kanál pipMaster Grill. Bacha na to, může to být návykové a sežere to šíleně času. 

Fakt dobré uhlí koupíte taky u něj na shopu (když je), nebo přímo od výrobce deblicelesy - Dřevěné uhlí GASTRO - pytle 10 kg a 15 kg, perfektní pro keramiku a veliké grily. Tato firma dodává i uhlí a brikety v malém balení pod značkou Servisles, sezóně k dostání v Penny. Je trochu jiné než gastro, ale do víkendovejch malejch grilů naopak vhodnější. Po letech zkoušení nekupuji jiné. Snad jen pro LotusGrill na výlet si připlatím za uhlí Weber.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Máte někdo srovnání Green egg a jeho dalších klonů? Procházím to už nějakou dobu a našel jsem jich celou řadu.

Od low endu v Makru, přes Kamadoo Kodiak, Kamadoo Joe až po Green egg.

Kromě zelenáče je to všechno ČÍna, co?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo srovnání Green egg a jeho dalších klonů? Procházím to už nějakou dobu a našel jsem jich celou řadu.
Od low endu v Makru, přes Kamadoo Kodiak, Kamadoo Joe až po Green egg.
Kromě zelenáče je to všechno ČÍna, co?
 
 

Mám Green egg, bratr Kodiak.. mlátím se do hlavy, že jsem ho taky nevzal.. nevidím rozdíl kromě ceny a jsou to Češi..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm, vsude porad sama chvala na ty vajicka. Ale mne se zpet do briket nejak moc nechce.

Mam velky plynovy weber na rychle veci (a proste zapnu x vypnu bez otravovani se pred a po me prijde fajn) + nejakou tu weber misku  na ocouzeni veci drevem a k tomu vetsi nerez udirnu na studeny i teply kour (elektrika  + dymbox) a zase komfort a pohoda a hlavne muzu udit dlouhe hodiny a kontrolovat to ze sedacky v obyvaku :)

Fakt uhli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Samotného mě to zajímalo, tak jsem našel toto:

Vniknutí kapaliny PB do regulátoru, jeho event poškození a hlavně selhání funce (regulátoru) při poloze naležato a při větším obsahu, než 2/5 kapalného obsahu z desetikilogramové tlakové láhve je naprosto zaručeno. Nehledě k tomu, že vařidlové hořáky začnou hořet plamenem výšky nejméně 3/4 metru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, African napsal:

Zahořuji dárek od Ježíška :guitar: Blbej dotaz, ale ztratil jsem návod, může takhle plynová bomba ležet? Na stojáka se nevejde, Afri blbě měřil :D

Afri, mám podobný gril a pokud si matně pamatuji, tak v návodu bylo, že bomba nemá být pod grilem ale vedle něj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, African napsal:

Zahořuji dárek od Ježíška :guitar: Blbej dotaz, ale ztratil jsem návod, může takhle plynová bomba ležet? Na stojáka se nevejde, Afri blbě měřil :D

DSC_2803.JPG

DSC_2804.JPG

Kedze propan butan je kvapalny, musi byt vzdy nastojato - flasa je tak konstruovana. Ak by sa jednalo o neskvapalneny plyn (napriklad Argon, samozrejme nehovorim o grilovani) tak na polohe flase nezalezi.

Upraveno uživatelem eskimak
Typo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji kluci, udělám jak říkáte, postavím a dám při grilování mimo gril, ona se dovnitř stejně nevejde 👍 Půl hodiny jsem to nechal běžet v leže a ten ventil celý omrznul, centimetr ledu a to asi opravdu není úplně bezpečný. Díkas :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...