Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

No to bych doma nemohl ukázat s cenou ani na obrázku - za to budu vozit taky dva kousky, ale v novém kočárku... Chtěl jsem Omegy PO ale když se dozvěděla, na kolik by asi přišly (a to jsem si vymyslel velkou slevu, řekl jsem za 35k), tak mi raději dovolila poslat Silverstony na renovaci do CH. Jenže když já nějaké ty Omegy stejně strašně nutně potřebuju... Ještě že přijdou peníze za prodej bytu na můj účet a ona nepozná, jestli mám na ruce VE-K3 nebo bondovky... :thumbsup_anim:
:D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 394
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vzhledem k tomu, že na mě je směrována nová zásilka, budu proclívat a distribuovat, nejsem tím správným kandidátem na vorův gril. Takže zbývají už jen 3.

Edit: Doplnění - Nějak jsem si nevšiml, že už projevil zájem kibi.

 

 

Trochu se v tomto vlákně již neorientuji. To jako ještě 3 ks zbývají? V případě, že ano hoďte mi sem ještě jednou prosím foto pro ilustraci a cenu,popř. dodací podmínky" Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepotesim ta, ale nepochopil si spravne. Vsetky windery, co sa objednavaju uz maju majitela, ktory si za nich zaplatil. Uznavam, uz to tu je trochu zmatene, hlavne ze ti co sa ich to tyka este chapu :)

 

Trochu se v tomto vlákně již neorientuji. To jako ještě 3 ks zbývají? V případě, že ano hoďte mi sem ještě jednou prosím foto pro ilustraci a cenu,popř. dodací podmínky" Děkuji.
Upraveno uživatelem Ghill
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Your package will be shipped by PayPal Shipping with U.S. Postal Service

 

Your shipment number is CJ254698413US. Please keep this number for your records.

Takže hlásím progres: Zásilka opustila U.S. 28.12. Nyní tracking system ukazuje:

 

CJ25 4698 413U S

Status: Into Foreign Customs

Your item is being processed by customs in CZECH REPUBLIC. Information, if available, is updated every evening. Please check again later.

Nemáte někdo zkušenosti, jak dlouhé bývají další procedury?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ahoj, kdyby se našel ještě někdo ke mně, kdo by si chtěl objednat tento nebo podobný "gril", tak bychom se mohli podělit o náklady na dopravu.

 

:thumbsup_anim:

 

EDIT: oprava překlepů

Upraveno uživatelem Ruda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, kdyby se našel ještě někdo ke mně, kdo by si chtěl objednat tento nebo podobný "gril", tak bychom se mohli podělit o náklady na dopravu.

 

:thumbsup_anim:

 

EDIT: oprava překlepů

Pokud bychom se vešli do cca 1500 i se clem a dopravou, tak bych do toho šel (na dvoje hodinky, černá barva)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bychom se vešli do cca 1500 i se clem a dopravou, tak bych do toho šel (na dvoje hodinky, černá barva)

Pokud se dobře pamatuji (a nechce se mi to hledat), tak kolegové koupili 4 grily, které vyšly se vším na 470 dolarů a přes tisícovku DPH. Takže s cenou 1500 bych moc nepočítal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bychom se vešli do cca 1500 i se clem a dopravou, tak bych do toho šel (na dvoje hodinky, černá barva)

 

jedem gril stojí 90 dolarů a poštovné 50, tj. cca. 3000 Kč

s větším počtem bude cena na kus klesat, ale na 1500 Kš / ks se určitě nedostane :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem Ruda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Prosim o radu pri nakupe exterieroveho grilu. Moja predstava je mobilny gril ktory v lete vytiahnem v zime schovam, na uhliky. Ked som sa bol na to nepripraveny pozriet je ich tolko typov ze radsej som vystrasene odisiel. Nieco com si skusal googlit ale niet nad reaulnu skusenost. Viete mi poradit ake vlastnosti by taky gril mal mat aby sa na nom dobre robilo, dobre sa cistil a tak? Vobec neviem ako vyberat a na co davat pozor. Dakujem.

Ps: grilovanie dufam nieje buznazabava ktoru mam ist riesit na nake ine forum a ak ano tak sa ospravedlnujem za temu a v pohode to zmazte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud jsi koukal na pořad šéf na grilu tak tam měl celkem solidního webera na uhlí. Jinak určitě bych zašel do nějakýho grilcentra a myslím, že podle tvých parametrů ti něco poradí. Určitě bych koupil spíše větši, než menší, protože můžeš dělat maso a zároveň třeba přílohu. Pak je asi důležitý rošt, aby byl z litiny a ne z drátů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoznačně Weber. Klasický kotel, nemusí být uplně ten největší ( tuším 57cm), nám pro 4-člennou rodinu ( a případné hosty) stačí řada original- tuším průměr 47cm. Už sem přeskákal kdeco, ale Weber je v segmentu dřevěného uhlí  sázka na jistotu.

Edit: K tomu příslušenství- bohužel litina a pánve jsou jen k tomu největšímu, ale i dráty poslouží dostatečně. 

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...