Jump to content

Recommended Posts

• Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 53 minutami, Moty napsal:

není to vyloženě gril,spíš ohniště, abych si neničil trávu, nemáte někdo něco podobnýho?

Tohle mi přijde fajn, líbí se mi, že k tomu dělaj i rošt a že to nemá v podstatě žádnou povrchovou úpravu, takže na tom můžem dělat maso/buřty a nebude se uvolňovat žádná sračka

https://venkovni-ohniste.cz/produkty/ohniste-klasik-corten/

Mam. Ale zabudni na travnik. Uzivam to na zamkovej dlazbe. Aby to prezil travnik tak to musis dvihnut tak pol metra vysoko.

před 16 minutami, eskimak napsal:

Mam. Ale zabudni na travnik. Uzivam to na zamkovej dlazbe. Aby to prezil travnik tak to musis dvihnut tak pol metra vysoko.

Takže jsi ty nohy ještě podložil nebo to na trávníku vůbec nemáš

Edit: Mě jde asi víc o spálení větví na zahradě, než vyloženě grilování, to bude jako bonus

Edited by Moty
doplnění
před 44 minutami, Moty napsal:

Edit: Mě jde asi víc o spálení větví na zahradě, než vyloženě grilování, to bude jako bonus

Nemam to na travniku. Skusil som a to je bez sance. To co sem hodil Maxel vyzera velmi zaujimavo, len sa mi nepaci robit ten ohne na vrchnej rovnej casti. Ale odrazit sa od toho da.

před 40 minutami, shewcza napsal:

@eskimak ano, laser.

Wow wow wow. Kovoobrabanie ma fascinuje, velmi dobre si oddychnem (psychicky) pri zvarani/vytvarani vselicoho, nedavno som zaobstaral sustruh a to je tiez zabavka. Ale budem na to mysliet, uz viem komu sa ozvat kvoli laseru 😃.

před 10 hodinami, shewcza napsal:

Jsem si v práci udělal tohle, abych nezakládal ohniště každý týden někde jinde (zatím nemám udělanou zahradu a v podstatě ještě ani pořádnou představu kde by mohlo byt a jestli vubec bude). Tak zatím takhle. Dá se to krásně rozložit, všechno je v sobě pouze zasunuté.

IMG-9c68c13c6d7280394fac32e8667ff9c1-V.jpg

Tak to je super... budeš dělat pro Chronomag? :)

před 11 hodinami, shewcza napsal:

Jsem si v práci udělal tohle, abych nezakládal ohniště každý týden někde jinde (zatím nemám udělanou zahradu a v podstatě ještě ani pořádnou představu kde by mohlo byt a jestli vubec bude). Tak zatím takhle. Dá se to krásně rozložit, všechno je v sobě pouze zasunuté.

IMG-9c68c13c6d7280394fac32e8667ff9c1-V.jpg

Super. Tohle k tomu do komba a fertig ;)

TIEfighter.jpg.9ed25096fdb5673bd34835eae16a70af.jpg

Před hodinou, Gustaf napsal:

Tak to je super... budeš dělat pro Chronomag? :)

Přidal bych se... Používám ho v kempech a supr.... Za pár stovek a v pohodě obslouží 4 lidi

IMG_20190419_175343_copy_600x800.jpg

před 15 hodinami, Moty napsal:

Před lety jsem řešil stejný problém, i to plechové ohniště koupil. Jak píše eskymák, tráva se pod tím plechovým spálí. Nakonec jsem vzal rýč vykopal ohniště, obložil kostkama kolem doklola, jakože jenom na jednu akci a pak dáme drny zpět, a už to tak zůstalo. Pálím v tom větve, občss opečeme buřty, i guláš v kotlíku už byl. A to plechové ohniště se povaluje u baráku coby další krám.

Edited by p3k
V 2. 4. 2021 v 12:56, p3k napsal:

Pálím v tom větve, občss opečeme buřty, i guláš v kotlíku už byl. A to plechové ohniště se povaluje u baráku coby další krám.

Došel jsem ke stejnému závěru, díky

Ten černý s otvírákem a zvedacím dnem "za pár korun" má kamarád a je s tím fakt spokojenej! Letos pojede tuším třetí sezónu. Je jen potřeba si ohlídat verzi s litinovýma roštama..co jsme koukali tak za stejný peníze se občas nabízí s drátovým roštem.

My jsme jeli roky jen beton krb/grill a letos dostal kamaráda... ono občas na ty brikety apod není nálada nebo čas. Párkrát otestováno a neuvěřitelně komfortní :)

20210405_190522.jpg

20210326_180513.jpg

• 4 weeks later...