Přejít na obsah

Hublot Big Bang Rose Gold


Doporučené příspěvky

Konec konců, svůj názor na Hublot jsem asi dostatečně vyjádřil ve vlákně - Jak to chodí u Vás ve firmě - cituji:

 

Dnes se představenstvo potkalo ve složení: BP, PP, AP a Hublot. A protože Hublot není žádní pořádná hodinařina, tak psala zápis :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Par znacek to nedela, ja to stejny resil u Cartiera, ale tak ladne a mile mi to pani vysvetlila, ze sem s tim nemel problem a zasel za roh na prikopy k dusakovi na servis a na pohodu me to zčekli. Takze muzes zkusit stejnej postup, jen tam dopredu radej zavolej..

Je blbý, že Dušák Cartier dělá, vím že jsou k tomu nakloněný, ale Hublot má zastoupení jenom v Široké ulici :( podle mě když příjdu k Dušákovi s Hublotama, tak mě asi pošlou pryč :( uvažoval jsem btw i nad Hublotama s Unico, ale tam jsem slyšel u těch starších, že to ještě neměli vychytané a kazilo se to :( možná lepší ta Eta než nefunkční Unico (které je ještě o cca 20% dražší) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli je to prednost ze v hodinkach ktere stoji 4 kila je strojek za 10 protoze se nekazi, jsou to proste mrdky. Pripomina mi to jeden vtip z Instagramu, borec prijde do obchodu s pouzitejma hodinkama a ze ma Hubloty a rad by je za neco vymenil, prodavac mu odpovi ze bez problemu ze by mu za ne dal peknej pasek.

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Trosku me prekvapuje, kolik flamu tu kvuli Hublotu je... frank.m se ptal jak overit pravost, coz celkem chapu, vzhledem k tomu, co to je a jak se to padela. 

 

Mozna hloupy napad, ale co zkusit nejake nezavisle hodinare, co uz nejake podobne hubloty delali? 100% garance to neni, ale lepsi nez nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku me prekvapuje, kolik flamu tu kvuli Hublotu je... frank.m se ptal jak overit pravost, coz celkem chapu, vzhledem k tomu, co to je a jak se to padela. 

 

Mozna hloupy napad, ale co zkusit nejake nezavisle hodinare, co uz nejake podobne hubloty delali? 100% garance to neni, ale lepsi nez nic. 

 

Padelky na urovni se delaji u Rolad, Becek, mozna jeste PP.. A i tyhle lepsi falza MUSI KAZDY hodinar autorizovaneho hodinarstvi poznat, jinak je obycejnej kokot a mel by vymenovat leda tak baterky.. Nehlede na to, ze tim prodejce zakaznikovi vlastne rika, ze hodinky za 10 litru jsou na stejne urovni, paklize nevidi rozdil..Plati to tedy predevsim pro kusy s inhouse strojky, tam neni o cem.. 

 

2 Frank - proc tedy nejdes do Siroke ulice? Tam za nejakou uplatu nemohou overit pravost? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Že sa v hublote nechcu púšťať do kontroly originality je pri tomto modeli na mieste. Robia sa totiž z neho tak kvalitné fejky, že ich bežný smrteľník jednoducho nerozozná a vykriť prípadnú liability za chybné kontroly, ktorých by tým HUBLOTU vnikalo neúrekom by znamenala pýtať si minimálne 10-20% ceny hodiniek a aj to ktovie, či by na tom boli break even.

 

Anyw. ako teda odkontrolovať tieto hubloty...

 

1.) Vodeodolnosť: Zisti si, akú má full gold model vodeodolnosť a či je rovnaká, ako verzia v oceli, tzn. 100m a šup s tým na tlakovu skúšku. Fejky tohto modelu nie su vodeodolné a málokto do toho bude investovať, aby boli. Ak teda neprejdú tlakovkou a mali by, ruky preč. 

 

Upozornenie: Ak to aj tlakovkou prejde, stále to môže byť fejk, ktorému predchádzajúci majteľ urobil servis, takže je to pozitívny bodík, ale nie 100% odpoveď. 

 

2.) Movement check. Či to je určite fejk vieš zistiť tak, že sa pozrieš na caseback (prípadne to otvoríš) a poriadne sa pozrieš na movement a na to, či sa jedná o ETA 7750, ktorá by tam mala byť (modifikovaná ako HUB4100) alebo či tam nie je ASIAN 7750 čo je jej čínsky klon. 

 

ETA (vľavo) vs. ASIAN (vpravo)

post-682-0-28589200-1336077417.jpg

 

Internet je v tomto tvoj priateľ, vyhľadaj si porovnávania asian 7750 vs eta 7750 a čítaj aké tam sú rozdiely aby si to vedel porovnať.

 

Upozornenie: Ak tam aj je skutočná, modifikovaná eta 7750, stále to môže byť movement swap, takže opäť len pozitívny bodík, nie 100% odpoveď.

 

3.) Je to zlato? Full gold fejky sa nerobili, iba pozlátené, tzn. choď niekam, kde ti vedia overiť, či je to púzdro skutočne zlaté. Ak je, tak opäť pozitívne znamenie. 

 

Btw. stále platí, že aj pri splnení 3 vyššie uvedených to môže byť skladačka (franken), ale tak to snaď nie no... akurát keď to tak píšam tak sa mi derie na jazyk otázka, či by tvoj kamarát nechcel radšej nejaké AP v podobnom farebnom kombe, alebo yachtmastery s oysterflexom, kde tieto problémy nebudú. Lebo predstav si, ak to náhodou bude niekedy predávať a presne všetko toto čo sa rieši tu, bude riešiť druhá strana. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A už jste někdo viděl padělek ve zlatě? Já teda ne, pokud je zlato zlatem, a je tam správná strojovna, tak se není čeho bát.

Není to přímo k Hublotu ale opatrný je třeba být v každém případě i u gold hodinek např. day date nebo daytony od Rolexu se běžně vyskytují falešné v 18ce echt goldu ,zřejmě práce italských zlatníků 80-90let...je to o počtech za kolik vyrobím a jakého mám na to zákazníka, a Paneraie jaký jsem viděl falešný tak to bych vám přál taky vidět ot té doby už na ně nemyslím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Proč? Na Panerai je fake k nepoznání?

Není to přímo k Hublotu ale opatrný je třeba být v každém případě i u gold hodinek např. day date nebo daytony od Rolexu se běžně vyskytují falešné v 18ce echt goldu ,zřejmě práce italských zlatníků 80-90let...je to o počtech za kolik vyrobím a jakého mám na to zákazníka, a Paneraie jaký jsem viděl falešný tak to bych vám přál taky vidět ot té doby už na ně nemyslím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zrovna u Panerai si dávají tolik záležet? Vím, že se hodinky na bázi ety falšují o dost lépe, některé kousky mají opravdu precizní zpracování, rozdíl jsme však vždy našli když to hodinář rozebral.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...