Přejít na obsah

Nautica swiss movement


Doporučené příspěvky

Cawte pisem v kamaratovom mene,kedze on nieje este registrovany. Rad by som sa Vas spytal ci niekto ma skusenosti stymito hodinkami Nautica.A co poviete na nych,oplati sa mu ich kupit lebo odomna si neda poradit :gun_bandana: takze nech vidi co napisete. Dik s pozdravom Miro a Peter.

Collection NAUTICA SWISS

Movement Swiss Chronograph,quartz

Color Shown Black dial / Silver tone case and bezel / Black Rubber strap

Case ø 46 mm

Type Mens

Water Resist. 200 Mts. / 660 Ft. / 20 ATM

Date? Yes at 4 o'clock

Band White rubber strap with signature buckle

Warranty 5 Years / Instruction Manual

Notes Screw down crown / Rapid date adjust / Smooth time setup / Tachymetr

post-3387-1213453947.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau Miro,

 

nie je to moj salok kavy, radsej by som isiel do Orisiek TT1, ale to uz je trochu ina cenova skupina.

Takze sa popozerajte po fore (trebarz v threade Pchvalte sa novymi prirastkami) a urcite dokazete porovnat.

Vela stastia pri vybere

P

 

a prikladam je to aj safir

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no diky mocc ano oris to je uz ina cenova skupina tie su do 12 000sk takze je to ine.

Ať si je kámoš klidně pořídí, jsou to normální velké quartzové chronografy, ale proboha hlavně nekupovat v ČR/SR. V Pražské Kotvě je v suchom triku střílejí za deset kilopeněz a např. na classybrandu (který rozhodně není nejlevnější) vyšly na čtvrtinu (taky jsem je kupoval pro kamaráda). Teď jsou zrovna aut of štok, takže chce to se porozhlédnout jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak nakoniec som objednall ich kamosovy. No su celkom pekne spracovane, a co sa tyka vzhladu su velmi pekne aspon mne sa pacia. Sice troska maju jednu vadu co sa tyka ruciciek a ich svietivosti v noci. Svietia,ale ze by to oslepilo to niee :thumbsup_anim: ale co za 8000sk asi by chcel no nie. NO mal by som taku malu prosbu na vas odbornikov.Kde by som nasiel na nete strucny popis strojceku na tieto hodinky, prisli vsetky papiere,ale co to je za strojcek vo nutry to netusime. Nevedel by mi to niekto poradit ako to zistim co je vo vnutry. I ked je to swiss movement.Ale rad by sme vedeli co do toho montuju?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bys prosím napsat na co jsou ty okýnka kolem korunky s průhledem na lunetu. Viděl jsem na ně asi před rokem reklamu v časopise YACHT(ale byla to nějaká limitka ze žlutého kovu) Soukromě jsem se domníval, že když to jsou nautiky mohlo by to být na výpočet nízký a vysoký vody při odlivu a přílivu. Ale teď si nejsem jistej. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ked mam pravdu povedat pozeral som na nich sam neviem na co to je. aNI NA ICH STRANKE SOM NENASIEL O TOM ZMIENKU.Ked som otvaral balik tak som nasiel iba malu krabicku a v nej hodinky zo zarucnym a navodom ktory je zhruba na vsetky modeli Nautica. Stym ze vedsinou je tam pisane o chronografu ale nic o lunete a tych cislicach a tych okienkach. No diky aj tebe aspon to skusim najste niekde na internete ako sa stym manypuluje.tak zatim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...