Přejít na obsah

Nedávné aktualizace stavu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hm, tak to je špatný. Na tohle už je nahlíženo jako na organizovanou skupinu .... :-)

V sobotu tu budu "slavit" 9 let na foru, chtěl jsem se tím pochlubit, ale náčelník mi to zatrhl, budu si k tomu muset koupit nové hodinky, sakra :-). A pak se pochlubit ve statusech.

Ber to s nadsázkou a nenasírej se  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu tu budu "slavit" 9 let na foru, chtěl jsem se tím pochlubit, ale náčelník mi to zatrhl, budu si k tomu muset koupit nové hodinky, sakra :-). A pak se pochlubit ve statusech.

Ber to s nadsázkou a nenasírej se  :cheers:

 

Tak musiš správně formulovat :    Myslím na hodinky, pořád a na tomto fóru už 9let.  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu tu budu "slavit" 9 let na foru, chtěl jsem se tím pochlubit, ale náčelník mi to zatrhl, budu si k tomu muset koupit nové hodinky, sakra :-). A pak se pochlubit ve statusech.

Ber to s nadsázkou a nenasírej se :cheers:

Pokud odhlednu, od této aktuální problematiky, zrovna na téma XY let na fóru by mohlo být hezké nové vlákno HAPPY BIRTHDAY ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pokud odhlednu, od této aktuální problematiky, zrovna na téma XY let na fóru by mohlo být hezké nové vlákno HAPPY BIRTHDAY ......

 

A nemohlo by to byt vlakno pojmenovano nejak cesky? Treba "Zivotni jubileum", "Vyroci", apod? Dokud nas tedy zadny anglicky mluvici narod neokupuje ;-)

Nebo třeba - Tak jsem tady právě promrhal XY let.

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jsem tu už pěkně dlouho a několikrát jsem potřeboval rychle radu nebo pomoc a vzhledem k přátelské komunitě a aktualizace statusu se mi ji téměř vždy dostalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud považuješ pravidla za cenzuru....

 

V aktualizacích je jasně napsáno: co mám právě na mysli... jdu se dvěma členama fóra na koncert Marka Knopflera, máme sky box, tak mě napadlo, jestli se k nám někdo nechce přidat, že bychom si udělali takovej malej sraz. Je to pozítří, psát to do srazů, tak si toho nikdo nevšimne a měl jsem to na mysli, proto jsem to hodil tam. Jaké pravidlo jsem tím prosím porušil?? To bych opravdu rád věděl a uvítám, pokud mi ho odcituješ.

 

 

Pánové, prosím, respektujte mé rozhodnutí, že první stránka nebude vypadat jako Mimibazar. Mám k tomu své důvody.

 

Nápad na sraz fakt není dotaz typu jaké plínky mám koupit svojí dceři a čím jí mám namazat zapocenou zadnici. 

Upraveno uživatelem dan010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...