Přejít na obsah

Nedávné aktualizace stavu


Doporučené příspěvky

Pánové, prosím, respektujte mé rozhodnutí, že první stránka nebude vypadat jako Mimibazar. Mám k tomu své důvody.

 

Berte, určitě máš na toto rozhodnutí nárok. Ale mluvit o respektu? Spoustu lidí tady napsalo, jak díky tomuto rychlému propojení s komunitou chronomagorů získalo řešení jejich problémů (a já patřím mezi ně). Jo, jsou tu vlákna, kam může člověk napsat, ale čas od času hoří člověku koudel u zádele. Ale ti, kteří by mohli hasit, tam prostě nechodí. Význam slova respekt je někde jinde, tohle je direktiva a tak, když už, nazývejme věci pravým jménem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jak uz jsem jednou psal, ja souhlasim. A protoze jsou lidi lini jak ostravsti cikani a nemaji zajem se divat do prislusnych vlaken, tak je mozne, ze se to nauci... :clap:

 

Nenaučí, protože na to nemají čas, pročítat tady mraky vláken. Respektive ten čas asi i mají, ale raději ho věnují něčemu jinému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde bude čára? Konkrétní dotaz k hodinkám cajk? Diskuze o stávajících inzerátech (a defakto tedy reklama na ně) cajk? Postřehy/dojmy vztažené k celkovému fungování fóra cajk? Co RIPaři? Nebo odkaz na písničku, co mě ráno dostala? Jen, abych se orientoval, tipnul bych si, že poslední dvě teda odteď ne.

Pánové, prosím, respektujte mé rozhodnutí, že první stránka nebude vypadat jako Mimibazar. Mám k tomu své důvody.

Nejsem blb, abych rozporoval právo majitele/modů stanovovat pravidla, rovněž nejsou povinováni své kroky jakkoli vysvětlovat. Ty konkrétní důvody by ale bylo zajímavé aspoň naznačit - pro plno lidí bylo off-label používání statusů dobrá přidaná hodnota a chápu, že je jim to alespoň dočasně líto.

 

edit: takže postřehy k atmosféře na fóru apod. se rovněž nesmí. QED.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jasně, strašně nutné pro rychlou pomoc. A pak tam Guzmic dá: všechno nejlepší Jendové ....

Omlouvám se. Chtěl jsem si udělat radost, jdu před zrcadlo si popřát, ještě mám hodinku. Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V aktualizacích je jasně napsáno: co mám právě na mysli... jdu se dvěma členama fóra na koncert Marka Knopflera, máme sky box, tak mě napadlo, jestli se k nám někdo nechce přidat, že bychom si udělali takovej malej sraz. Je to pozítří, psát to do srazů, tak si toho nikdo nevšimne a měl jsem to na mysli, proto jsem to hodil tam. Jaké pravidlo jsem tím prosím porušil?? To bych opravdu rád věděl a uvítám, pokud mi ho odcituješ.

 

Máš to na první stránce tohoto vlákna /a na několika dalších/, kdy majitel fóra jasně řekl, že nechce ve statusech nic nehodinkového.

Dál to není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč má být sekce aktualizace stavu jen hodinková?

 

Podle mě by tam mohlo být cokoliv, pokud to spěchá a je důležité. Např.: jsem v průšvihu, řeším právníka nebo lékaře atd.

Co nespěchá by mělo být věcně správně roztříděno, ať už do hodinkových nebo nehodinkových sekcí.

 

Určitě by tam neměl být prodej/poptávání čehokoliv, snad až na výjimky typu "mám vstupenku na dnešní koncert atd".

 

Samozřejmě je na soudnosti každého, co tam dá a nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte tak tam aspoň nech takový ty rychlý výzvy na chrono-pivo.. neni to úplně častý a celkem to funguje, mám nečekaně volnej večer, nadhodim třeba pivo od šesti v centru, bum, všichni jsou spokojený. Ve srazech to pak zbytečně visí..

plus jedna

 

Ještě mi to ale nedá: v rámci fungování fóra ty statusy prostě chtě nechtě mají takový spíš komunitní aspekt (Co máte na mysli) a tím, že nahoře stejně vydrží jen chvíli, mi to přijde být OK, ale co už. Sleva do Decathlonu apod. samosebou trapná.

 

No a pokud Berta opravdu dráždí rozmělňování zaměření fóra, ať se "vajčiacky" zavře třeba Co mě právě potěšilo/naštvalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem chtěl přesně napsat večer, ale už mi to nešlo. Změna pravidel není popsána v pravidlech (malý písmenka vpravo dole), ale píše se do statusu, i když tam jakožto nehodinková věc nepatří. Za pár hodin zmizí a kdo si ji nestihl přečíst, tak má smůlu. Neznalost pravidel neomlouvá. Nic, jdu se vykoupat do rybníka. Zatím zdar.

Edit: reagoval jsem na McStingerův edit.

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...