Přejít na obsah

Nedávné aktualizace stavu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Máš to na první stránce tohoto vlákna /a na několika dalších/, kdy majitel fóra jasně řekl, že nechce ve statusech nic nehodinkového.

Dál to není...

 

Tak počkej je to porušení pravidel a proto to bylo smazáno, nebo se majitel zmínil, že to tam nepřeje a proto se to maže? Tys mi napsal, že to bylo smazáno, že jsem porušil pravidla!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte tak tam aspoň nech takový ty rychlý výzvy na chrono-pivo.. neni to úplně častý a celkem to funguje, mám nečekaně volnej večer, nadhodim třeba pivo od šesti v centru, bum, všichni jsou spokojený. Ve srazech to pak zbytečně visí..

 

No a přesně to jsem tam napsal, že jdu s dvouma dalšíma členama na koncert na Marka Knopflera a jestli se k nám nechce někdo přidat, máme skybox, tak že bychom tam udělali malý sraz. Nápad na rychlo zorgranizovaný sraz členů s pozvánkou na koncert je asi úplně nehodinková věc, takže mi to bylo smazáno.

 

Asi jsem to měl dát do sekce srazy, ale je to akce zítra, tak jsem to dal, aby to bylo vidět. Když to vezmu takhle, tak vlastně jsou sekce na všechny hodinkové věci a tím pádem můžeme ty statusy zakázat úplně ne?

 

Protože dotaz na to jaké stěžejky má své vlákno, komentovat inzeráty by se neměly, dotaz jestli někdo nemá na prodej jubiléé tah má taky svojí sekci, odkaz na článek se dá také dát do sekce k hodinkám  a tikalův příspěvek se dá dát do diskuzi k chronomagu nebo do upozornění... takže pak jsou ty statusy vlastně zbytečné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak počkej je to porušení pravidel a proto to bylo smazáno, nebo se majitel zmínil, že to tam nepřeje a proto se to maže? Tys mi napsal, že to bylo smazáno, že jsem porušil pravidla!

 

Ty to spíš nechceš pochopit, viď. 

Pravidla fóra určuje majitel, tady není demokracie a hlasování. Prostě to tak je. Chceš nechceš je na tobě.....

 

Jinak v jednom máš máš pravdu, statusy jsou zbytečné....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty to spíš nechceš pochopit, viď. 

Pravidla fóra určuje majitel, tady není demokracie a hlasování. Prostě to tak je. Chceš nechceš je na tobě.....

 

Jinak v jednom máš máš pravdu, statusy jsou zbytečné....

 

 

Ne opravdu to nechápu. Bylo to smazáno, že jsem porušil pravidla. Já v pravidlech nic takového nevidím. V této diskuzi je na začátku přání majitele: "Zkuste alespoň na titulce řešit hodinky, a ne USB rozhraní, dovolenou, slevy v Decathlonu, filtr pevných částic, nebo realitku."

 

Já jsem aktualizací stavu navrhl na rychlo zorganizovaný sraz a bylo mi to smazáno, že jsem porušil pravidla. Pravidla jsem určitě neporušil a jestli jsem se nedržel přání majitele fóra, tak to je diskutabilní, protože jsem rozhodně neřešil ani dovolenou ani realitku, ale sraz se členy fóra.

 

 

Ale máš pravdu za tohoto tu být nechci, takže se odhlašuji a dávám si měsíc pauzu, aspoň bude čas na jiné věci a třeba mi to ani nebude chybět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) to se nejdřív zakáže obsah statusů, kterej měl smysl (urgentní věci, annonce) a pak (když tam zůstane jen hodinková nuda) se říká, ze statusy jsou zbytečný :) Kurňa tak to kluci zrušte rovnou a prdněte tam ty reklamy. (Osobně se mi to nelíbí, taky jsem na tý naší nástěnce často našel pomoc, ale co nadělám)...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neberte to prosím jako bonzování,  autory stejně nedávam.

 

Velmi by som chcel zohnat IGENY v dobrom stave :( Pomoze niekto?

Kde je asi YPO? (Jestli zase probehl odchod, nevim o tom?) -
pozn. tady se udělila výjimka, fair enough

Potřeboval bych jednu rychlou právní radu, máme tu nějaké JUDry? :)

 

Mně by návrat k původnímu minimálně regulovanému stavu stavů nemrzel, ale když se to teda zakázalo (a "že nás to baví" to rozporovat), tak to vynucujte - to je i otázka modí sebeúcty, ne?
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen takovej dojem, co mě napadl v souvislosti se statutem a vláknem o Ultra Deep Planet Ocean: statuty výhradně o hodinkách maj ještě jednu nevýhodu - hodinkový diskuze se v nich po pár dnech ztratěj a autoři málokdy maj chuť psát to samý znovu do standardního vlákna na stejný téma. Hodinkovej obsah fóra se tak zbytečně ochuzuje (nehodnotím relevantnost a cenu příspěvků, ale škoda každýho zapadlýho a nedohledatelnýho příspěvku). Dřív to pochopitelně platilo o hodinkovejch statusech taky, ale bylo to naředěný nehodinkovejma věcma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...