Přejít na obsah

Nedávné aktualizace stavu


Doporučené příspěvky

Pravidla, nepravidla, nebo prani Berta, to mi je jasny. Ja jen nechapu, cemu to vadi, ale ja nejsem nijak IT orientovany, ani nevim jake problemy jsou z premiry aktualizovanych statusu netykajicich se hodinek (vyse IWC vs Pelagos mi prijde dost hodinkove, ackoli na to je asi vlakno, na druhou stranu, na co tu neni vlakno?).

Na druhou stranu, ani to nechapu, proc na prvni strance nemuze byt banner, orientovany hodinkove, nebo minimalne orientovany na zajmy mistnich.

Aktualizace presunuty jinam, a klidne at si tam kazdy pise co chce. Nemusi to mazat admin, nemusi nad tim dlouho polemizovat, zda to jeste je nebo uz neni hodinkove a vsichni jsou spoko.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Nevim, kde se na to zeptat tak zkusim tady. S posledni aktualizaci webu mi na mych 2-3 vlaknech v sekci ruskych hodinek zmizela v nazvu a textech azbuka, ktera tam driv byla a ted jsou misto ni jen otazniky. Divne je, ze jsem ve stejne sekci videl ted vlakno, kde se azbuka normalne zobrazuje. Kde je problem? Da se s tom neco delat? Dik.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Bol mi zmazany status update kde som dopytoval konkretne hodinky. (Nebol som jediny, kto mal taky status, ale jedinemu sa mi tam prisli vyzvracat miestni hujeri.. asi mam krajsie kozy alebo co). Status bol adminom zmazany a dostal som dvojdnovy pojeban s vysvetlenim, ze porusujem pravidla fora o predaji. V pravidlach fora nie je nikde napisane, ze sa to nesmie. Pre istotu som si ich este raz precital, ale stale to tam nevidim. Tak teraz vlastne neviem, co som porusil. Je k tomu niekde nejaka indicia alebo aspon nejake vysvetlenie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 2. 2021 v 12:18, instant napsal:

Bol mi zmazany status update kde som dopytoval konkretne hodinky. (Nebol som jediny, kto mal taky status, ale jedinemu sa mi tam prisli vyzvracat miestni hujeri.. asi mam krajsie kozy alebo co). Status bol adminom zmazany a dostal som dvojdnovy pojeban s vysvetlenim, ze porusujem pravidla fora o predaji. V pravidlach fora nie je nikde napisane, ze sa to nesmie. Pre istotu som si ich este raz precital, ale stale to tam nevidim. Tak teraz vlastne neviem, co som porusil. Je k tomu niekde nejaka indicia alebo aspon nejake vysvetlenie?

@Bert ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dost kurva. Každej normální člen Chronomagu dává poptávku do vlákna Koupím. To má nějaká svá pravidla. Například pětidenní up, aby člověk na úkor jiných nebyl furt nahoře. V případě, že si hodíš poptávku do stusu, toto celé tak trochu občůráš. Takže tady máš vysvětlení. A teď budu pokračovat. Nikde v pravidlech taky není, že Bert nemůže kopnout do zadku někoho, kdo se chová na úkor ostatních  jako sobecký pitomec. A vidíš, ono se to může stát velice rychle ... třeba za 3, 2, 1 .....

@instant

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, že poptávka nebo prodej nemají ve statusu co dělat je zde nepsané pravidlo už asi tak sto let. Dva roky zpátky k tomu Bert přidal svoje přání aby statusy byly výhradně na hodinková témata. 

Jseš tady první den instante nebo jsi se jen blbě vyspal? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, travex napsal:

Připadáš mi jako Bertův podržtaška. Instant se ptal na psané pravidlo a ty mu odpovíš nepsaným pravidlem.

 

Děkuji. Tašku si nosím sám. Navíc, bylo by to pro Toma i pro mne poněkud nepraktické. Travexi, jak rychle přečteš 271 stran Společenského katechismu od J.S. Guth - Jarkovského? Jsem v silném pokušení zajistit Ti potřebný klid ke studiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jsem zajedno s Bertem a nijak se tim netajím. Instant není žádným nováčkem na fóru a tohle zajisté zná. Pokud ne, tak už poznal a potom je toto postěžování spíš vysíráním ;) než zvídavým dotazem. Nutnost mít na kdejakou kravinu psaná pravidla je znakem nepoužívání selského rozumu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...