Přejít na obsah

Nedávné aktualizace stavu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 21 hodinami, Tichus napsal:

Já jsem jeden z těch, které tam přilákaly ty instantovy kozy. Nechápu ho, že se tady na to jde ještě takhle ptát. A s tím psaným pravidlem to snad nemyslíte vážně...

On to mysli vazne. Staci jedna veta do pravidiel a vybavene. Takto to tu bude pravidelny problem zakazdym od niekoho ineho, to sa mozeme kludne stavit. Na to tiez staci "selsky rozum".

A ze nieco nechapes, no s tym ti asi ja nepomozem. Aby bolo jasne, ja som na fore dlho, ale vela veci tu na fore nepoznam, a vela funkcii vobec alebo takmer vobec nepouzivam. A hlavne nerozmyslam sposobom, ako nieco ojebat, a ani sa neviem s takymi ludmi moc bavit. Ale to by si ma musel poznat. V status updatoch sa bezne vyskytuju temy na ktore je tu vlakno a z mojho pohladu to nikdy nebol problem. Nakoniec, neviem ako je mozne niekoho poskodit tym, ze chcem nieco velmi konkretne kupit ako jediny, ale budiz, nemudrujem nad tym, admin ma pravo rozhodnut a to respektujem. Dovod preco som to sem dal, je ze ma uprimne zaujimalo, ake pravidlo predajnej sekcie som porusil, lebo to bol dovod mojho postihu ("poruseni pravidel prodeje") a pravdila predaja mam za tie roky nastudovane dobre. Takze teraz viem, ze som porusil nepisane pravidlo o ktorom mam vediet, a kedze o nom neviem, tak som selsky idiot, a tym padom je to pre mna uzatvorena tema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Decka vdyt jde o hovno. Nacelnik si hodil poptavku do statusu, coz se obcas stava/lo. Pohled na to se historicky dost menil, zejmena s ohledem na osobu pachatele. Navic, historicky byly statusy mnohem frekventovanejsi, takze to mnohem driv zapadlo (a myslim ze “aktualizace” se az tak netrpely, ani nekonaly). Dnes jsou statusy podrobene konkretnim pravidlum, ktere si druhy nacelnik nastavil (zda je nastavil i do sekce pravidel fora nevim a zjistovat to nepudu). Pravidla prodeje asi znam. Pravidla poptavky, priznam se neznam. Nepsana pravidla zna asi kazdy, kdo tady je aktivni. Jestli Instant vedel (a zkousel, nebo spolehal), nebo nevedel (ackoliv by minimalne tusit mohl), nevim a je mi to ukradene. Oba nacelnici jsou tady “odjakteziva” a dobre o sobe vi. Zcela urcite se to dalo vyresit kratkou SZ a smazanim statusu. Jeden se rozhodl pro BAN, druhy se rozhodl pro verejny dotaz, ktere konkretni pravidlo porusil. Obema z nich je jasne o co jde a spouste dalsich taky. Jak rikam, vlastne jde o hovno, ale obcas se svede boj i o to. A kazdy z nas bude mit sveho hrdinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, nickolas napsal:

Decka vdyt jde o hovno. Nacelnik si hodil poptavku do statusu, coz se obcas stava/lo. Pohled na to se historicky dost menil, zejmena s ohledem na osobu pachatele. Navic, historicky byly statusy mnohem frekventovanejsi, takze to mnohem driv zapadlo (a myslim ze “aktualizace” se az tak netrpely, ani nekonaly). Dnes jsou statusy podrobene konkretnim pravidlum, ktere si druhy nacelnik nastavil (zda je nastavil i do sekce pravidel fora nevim a zjistovat to nepudu). Pravidla prodeje asi znam. Pravidla poptavky, priznam se neznam. Nepsana pravidla zna asi kazdy, kdo tady je aktivni. Jestli Instant vedel (a zkousel, nebo spolehal), nebo nevedel (ackoliv by minimalne tusit mohl), nevim a je mi to ukradene. Oba nacelnici jsou tady “odjakteziva” a dobre o sobe vi. Zcela urcite se to dalo vyresit kratkou SZ a smazanim statusu. Jeden se rozhodl pro BAN, druhy se rozhodl pro verejny dotaz, ktere konkretni pravidlo porusil. Obema z nich je jasne o co jde a spouste dalsich taky. Jak rikam, vlastne jde o hovno, ale obcas se svede boj i o to. A kazdy z nas bude mit sveho hrdinu...

Ty seš ale wůl :cheers::thumbsup_anim:. Kdes byl včera s tímhle otcovským přístupem, když jsem ztratil nervy na facebooku, kvůli věci tady odsud?

A ty smajlíky tam nejsou na okrasu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsíci...
  • Po roku...

HELP. Chápu, že dotaz Admina na uživatele vyvolá vlnu smíchu, ale: nejde mi napsat status. Ikona zmizela. Na všech počítačích, na všech prohlížečích. Setkali jste se s tím už někdo? Přiznávám, že řešení hledám a nenacházím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Bert napsal:

HELP. Chápu, že dotaz Admina na uživatele vyvolá vlnu smíchu, ale: nejde mi napsat status. Ikona zmizela. Na všech počítačích, na všech prohlížečích. Setkali jste se s tím už někdo? Přiznávám, že řešení hledám a nenacházím.

Vyřešeno.
Kdyby měl někdo stejný problém, tak se to dá nastavit v "Nastavení" > "Nastavení profilu" a tam je potřeba mít zapnutý "Status uživatele"
nastaveni-profilu.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...