Přejít na obsah

Oris Aquis Clean Ocean Limited


Radek Cigi

Doporučené příspěvky

Nádherná limitovaná edice 2019: ocean clean blue whale  - celkem 200 ks toho balení, které obsahuje: 1x Aquis chrono 45,5 mm, 1x Aquis 43,5 mm a 1x Aquis 39,5 mm za celkovou cenu 9.600,- CHF. Mně se to moc líbí - provedení, myšlenka, barvy i zpracování. Oris je mi sympatický...i pro to jsem si v únoru Aquisy Date, koupil. Určitě se najde někdo, komu nebude u těch chronografů sedět datumovka na 4:30, ale já bych je bral hned! Nevím, jestli půjdou ty chrona koupit i samostatně jako ty ostatní dvoje hodinky z té sady??

post-50561-0-53960000-1560194643_thumb.jpg

post-50561-0-84657600-1560194659_thumb.jpg

post-50561-0-31072600-1560194674_thumb.jpg

post-50561-0-23938700-1560194691_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té sadě tří hodinek - co jsem se dočetl, tak by měla jít nějaká část z prodeje této limitované edice na nějaké konkrétní projekty spojené s očistou oceánů od plastů. Ta krabice, to jsou právě ty malé částice plastů, kterými jsou oceány znečistěné, takže ano, jedná se o hlubší myšlenku, než o nepovedený marketing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obvodovou datumku maj i sériovky. Tu sadu taky nechápu. Srozumitelnejsi by mi byla trojka oblekovky, pilotky, potápky nebo tak něco. Takhle je to na jedno brdo.

............

Kolega mě předběhl s nápovědou. Tak jo, smysl to dává, ale ani tak bych to takhle nechtěl.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té sadě tří hodinek - co jsem se dočetl, tak by měla jít nějaká část z prodeje této limitované edice na nějaké konkrétní projekty spojené s očistou oceánů od plastů. Ta krabice, to jsou právě ty malé částice plastů, kterými jsou oceány znečistěné, takže ano, jedná se o hlubší myšlenku, než o nepovedený marketing.

Aha... ale myslim ze urcite by mohli hodinky prodavat i jednotlive v tech stejnych krabicich a urcite by se toho prodalo vice a tim padem by se i vic teda asi vycitilo tech oceanu, kazdopadne je to hlavne o image zalezitostech, ty cisty oceany ted jsou in a vyrobci toho vyuzivaj, nic ve zlym...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jen pro zajímavost - uspořádání subciferníků u běžné verze chrona ve velikosti 45,5 mm.

Běžná verze je koukavejsi, alespoň pro mě (to datum na limitce bych prostě nedal).

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem co ma krabica spolocne s tym ze su v nej 3ks skoro rovnakych hodiniek... fakt mi to nejde do hlavy preco 3ks :/

Na chrono sa mi nepaci datum, mohli ho dat nad 6 do subciferniku tak ako v beznych modeloch. Tie klasicke su vpoho, akurat neviem ci sa mi tam ta cervena na lunete hodi k akvamarinovej ako celkovo... ideal budu asi tie "pointer date", ta zlta mi k tej akvamarinovej ide viac a aj velkost 43 bude akurat pre priemerneho cloveka. Akurat ta sekundovka je prakticky nepouzitelna, kto vyuziva, smola... Ale ta farba musi byt v lete pri mori nadhera :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mňa podarená limitka, tie farby musia byť na slnku pri mori fakt super. Tie chrona ma berú asi najviac, aj keď dátum fakt mohol byť na 6 :-) ale iste by som si zvykol. Tá červená na lunete no neviem no, mne to tam moc nepasuje. Krabica dáva zmysel ak je to v prospech čistoty oceánov aj keď to nie je dizajnérsky kúsok :-)

Limitka 200 ks aj keď viac menej rovnakých hodiniek si svojich majiteľov bez pochýb nájde, za mňa celkovo super no mohli to "rozsekať" na 3 x 200 ks

Upraveno uživatelem rooosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, že dát tyhle troje hodinky do jedné krabičky za cenu cca 250k je nesmysl. Tohle bude buď dárek pro movité ekology, kteří je pak rozdají dle zájmu a potřeby a splní si tak svůj díl přispění na očistu oceánů, ale normální hodinkář si takto sestavený set, jen těžko koupí. Za mě jsou ale barvy dobře zvolené, moři i létu blízké a zkousnul bych i ten barevný prvek na lunetě a po osobním prozkoumání...možná i ten divně umístěný datum u chrona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tento limitný box je čudný počin :)

aj tie malé 39,5mm  aj tie Pointer Date sú už samostatne limitky jedine vysvetlenie je možno žeby to niekto kúpil ako rodinný box :D tie male 39,5mm by nosila pani manželka tie veľke chrona manžel a tie posledne synátor :D ak by im nevadilo že majú podobne hodinky v rodine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tento limitný box je čudný počin :)

aj tie malé 39,5mm  aj tie Pointer Date sú už samostatne limitky jedine vysvetlenie je možno žeby to niekto kúpil ako rodinný box :D tie male 39,5mm by nosila pani manželka tie veľke chrona manžel a tie posledne synátor :D ak by im nevadilo že majú podobne hodinky v rodine. 

 

no tento limitný box je čudný počin :)

aj tie malé 39,5mm  aj tie Pointer Date sú už samostatne limitky jedine vysvetlenie je možno žeby to niekto kúpil ako rodinný box :D tie male 39,5mm by nosila pani manželka tie veľke chrona manžel a tie posledne synátor :D ak by im nevadilo že majú podobne hodinky v rodine.

ala set pre ekology  :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
V 1. 2. 2021 v 3:59, chief napsal:

Vzhledove krasa, taky jsem po nich koukal. Ale pak jsem cetl nekde, ze ten Autom. strojek uvnitr neni zadna hitparada.

Nevím, co je a není pro tebe "hitparáda", ale myslím si, že v této cenové relaci není ani ta Sellita (200 i 500) žádný velký průser. Jestli chceš hitparádu, navštiv Jacob a Co. :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, co je a není pro tebe "hitparáda", ale myslím si, že v této cenové relaci není ani ta Sellita (200 i 500) žádný velký průser. Jestli chceš hitparádu, navštiv Jacob a Co. :speak_cool:

Nepsal jsem, že to není hitparáda pro mě, ale, že to říkali v tý recenzi. Našel jsem to:



Od času 3:45 říká, že je vše excellent, kromě movement, strojku.
Plus ještě někde psali, že to má jen 38h power reserve. Nevím, asi to stačí.
Já koupil 1. automaty až letos v Lednu, tak se vše ještě učím
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...