Přejít na obsah

Oris Aquis Clean Ocean Limited


Radek Cigi

Doporučené příspěvky

Jasný, Chiefe, věc hodnocení kalibru je obecně o vícero faktorech a ano, rezerva 38h je malá. Ale já osobně nemám tomu strojku jinak co vytknout - mám ho v Aquisech😉. Možná tě potěší, že už do nich dávají i kalibr 400 se 120 hodinovou rezervou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 2. 2021 v 3:59, chief napsal:

Vzhledove krasa, taky jsem po nich koukal. Ale pak jsem cetl nekde, ze ten Autom. strojek uvnitr neni zadna hitparada.

jo...taky jsem chtěl po nich skočit, ale pak jsem kouknul na youtube na několik problémů s novým kalibrem...a nějak mě to přešlo, přeci jen novinka,ale překvapilo mě , že to pustili do oběhu, ale tak tak Tudor měl problém s GMT verzí také..no... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, rekib1 napsal:

jo...taky jsem chtěl po nich skočit, ale pak jsem kouknul na youtube na několik problémů s novým kalibrem...a nějak mě to přešlo, přeci jen novinka,ale překvapilo mě , že to pustili do oběhu, ale tak tak Tudor měl problém s GMT verzí také..no... :)

Myslím, že Chief kritizoval právě tu verzi se Sellitou 200 (rezerva chodu 38h) viz. jeho příloha s videem 😉.

A teď reakce na tvůj příspěvek: No, taky jsem zvědavý, jak tu "400" ještě doladí 😁.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@rekib1 ohledně pětidenního strojku - taky jsem to chvilku projížděl. Jestli je ale skutečně problém přeskakování minutovky řešitelný mírným posuvem vpřed/vzad, tak je to vcelku v klidu. Nevím, nemám je, líbí se mi ...

Upraveno uživatelem sodekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, sodekcz napsal:

@rekib1 ohledně pětidenního strojku - taky jsem to chvilku projížděl. Jestli je ale skutečně problém přeskakování minutovky řešitelný mírným posuvem vpřed/vzad, tak je to vcelku v klidu. Nevím, nemám je, líbí se mi ...

jo ten cal.400 měl problém s tím jak popisuješ, nicméně u hodinek za 80 litrů by tohle nemělo být, když něco nastavím tak by to mělo být jak když střelí jak se říká...ale tak je to novinka a třeba to časem vychytají..jinak uřčitě od Orisu to je sympatický počin..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...