Jump to content
pepyczek

Novinky Ball

Recommended Posts

Taky záleží na šířce těch trubek. Mám dvoje Ball a na těch s širšíma to Fukušima je. Není to taková záře jak čerstvě nasvícený Seiko, ale svítí to pořád. Na ruce s tim spát nemůžu, pokud to neschovám pod polštář, ruší to.

Ahoj, fascinujou mě cifry Ball s dvoubarevnou lumi - máte někdo zkušenost s tím, zda svítí obě (všechny) barvy rovnoměrně v průběhu času? Nebo některá z barev pobledne/zhasne dřív?

Snad to dává smysl :) 

Čas nehraje ani tak roli - pokud už to není konec životnosi té trubice - těch cca 25 let. Barva na "zhasnutí" nemá vliv. Ale každou z těch barev oko vnímá jinou intenzitou. Nejlíp je na tom zelená, nejhůř, tuším, modrá. Ale nijak to neruší - nepůsobí to jako chyba. Postupem času, třeba za 10 let, jak budou průběžně blednout, tak je možný že ten rozdíl bude výraznější.

Teď si vzpomínám, že na wus někdo psal, že si po letech nechal měnit trubici na dvanáctce - oranžovou - zbytek měl zelený - ty byly ok. Asi už jak slábla, tak to byl markantní nepoměr.

Ted mne to pristalo v odberech, doufam, ze to novinka. Co na to rikate?

Já nevím. Mně ten model s ukazatelem rezervy přijde  přeplácanej a ten model bez ukazetele rezervy zase takovej nemastnej neslanej. Je to jen první pohled samozřejmě.

Plus ten tah na tu verzi bez rezervy je podle mě nevhodnej pro takovej typ hodinek. Mám pocit, že se v tom dost plácají a nějak to vždycky složí bez koncepce, jak to přijde - tak to na mě působí.  I v těch řadách mají docela chaos. Mně se líbí u Ball vlastně jen několik modelů, jako celek to pro mě moc nedává smysl. Každá pes jiná ves.

Tak ať se v podnikání daří, zvolils neotřelej způsob marketingu.  Hlavně nenápadně vole.

Edited by Zmizík

Kdysi jsem nad jednema Ball premyslel, ale ted mi prijde, ze okopirovali design odevsud. Lunety kopie Becek, Rolexu vcetne barev. Ten model nade mnou vypada designove jako zkopceny Omegy.

Nebo mi to tak jen pripada?

V 7. 8. 2020 v 20:47, Michelin napsal:

Kdysi jsem nad jednema Ball premyslel, ale ted mi prijde, ze okopirovali design odevsud. Lunety kopie Becek, Rolexu vcetne barev. Ten model nade mnou vypada designove jako zkopceny Omegy.

Nebo mi to tak jen pripada?

Jsme na tom úplně stejně, pořád jsem vybíral Ball, ale nikdy jsem je nekoupil. Koupil jsem všechno možné, ale tuhle značku nikdy. Někdy mi to je líto, ale převážně jsem na vážkách :crybaby:Ale tyhle se mi vážně líbí, zajímalo by mě co je ten inhouse kalibr, resp. jaka to je ETA

ETA to neni zadna, je to proste jejich inhouse, info je o nem spousta.

Na tech bronzovkach me moc neba hlinikova luneta, jinak dobry.. tak jako dalsich sto hodinek:)