Přejít na obsah

Renovace hodinek PRIM - ceny


Doporučené příspěvky

Nekapisto.

 

Z toho, co jsem tady na foru precetl mi vyplyva, ze kdo do Eltonu napise ci zavola - dostane cenik. Kdo nenapise / nezavola - spekuluje.

 

A jestlize nekdo napise "Dobry den, mam stare Primky, kolik stoji renovace" a nedostane jasnou odpoved - je to nazyvano "mlzenim".

 

Kapisto? :cheers:

Tak tos blbě četl, nebo sis možná vybíral, co budeš číst.

Já jsem slušně napsal a poslal fotky a poměrně jasnou specifikaci co chci a dostal jsem ne ceník, ale kulové.

Bóže to je někdy složitý...

 

Ale ty máš tu svou jedinou pravdu, takže si ji užij.

Howgh, jenom po sem a dál už ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

S Primkama a Eltonem to je jako s autem a autorizovaným servisem. Pokud si dáte své 5 let staré BMW opravit k Pepovi Šroubkovi v jeho dílně na dvorku, určitě Vám auto opraví a určitě Vám ho opraví i v BMW autorizovaném servisu. Kolik přesně to bude stát u Pepy Šroubka a kolik v BMW je jedno ale bude to celkem velký rozdíl.

Proč dá můj šéf za kontrolu své A8 (výměna oleje, filtru,..) 25 tis a já se svou mazdou to zvládnu sám za 3000,-??? Prostě to chce dát tam, kde jsou odborníci na slovo vzatí (alespoň to předpokládáme) a chce mít 100% jistotu výsledku.

 

A pointa na závěr?

Každej ať si sám vybere, kam si co dá opravit, seřídit, zrenovovat,...Žijeme v kapitalismu a pokud si někdo nechá udělat krásné originální Prim Sport 1.gen a ještě k tomu navíc v omezené sérii u Eltonu a někdo řeší, zda není za seřízení a vyčištění hodinek 300Kč nějak moc, tak to hold chodí.

To snad nemyslíš vážně :lol: :lol: :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tos blbě četl, nebo sis možná vybíral, co budeš číst.

Já jsem slušně napsal a poslal fotky a poměrně jasnou specifikaci co chci a dostal jsem ne ceník, ale kulové.

Bóže to je někdy složitý...

 

Ale ty máš tu svou jedinou pravdu, takže si ji užij.

Howgh, jenom po sem a dál už ne.

 

To by me zajimalo co jsi dostal kdyz ne cenik. Ale vlastne ne, je mi to suma fuk.

 

Ja mam svoji pravdu a ty zase tu svoji.

 

Boze to je tak jednoduchy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem ty ceníky kurňa postněte a nedělejte takovej tyjátr. Nebo je to furt zakázaný.

 

Nikdo se v emailu nezminil, ze by informace byly duverne, takze::tongue_ss:

 

Prim Sport II

 

Kompletni vycisteni a serizeni strojku 800,-

Montazni prace 400,-

Oziveni pouzdra 150,- nebo Vam mohu nabidnout nove nerezove pouzdro v kompletu ( pouzdro, viko, sklo, korunka a luneta) 1 500,-

Prebrouseni zadniho vika 250,-

Vycisteni ciselniku 100,-

Nove sklo + prace 200,- + 100,-( mineralni ani safirove sklo neni bohuzel z konstrukcnich duvodu mozne)

Nutna nova korunka z duvodu vodotesnosti 150,- + 100,- prace

Nove rucky 500,-

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, proč bych nemohl zveřejnit informaci, kterou mi podali. Myslím, že to pro ně je i reklama.

 

Přesně tak, já jsem také poslal něco na renovaci - zatím proces pokračuje, výsledky dám vědět. Jednání s firmou resp. s obchodní zástupkyní :thumbsup_anim: bylo velice korektní a příjemné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na můj email o tom, zda jem nevadí, že jsem jejich orientační ceník zveřejnil zde, není zatím žádná odezva - MLČENÍ JE SOUHLAS.

Já jsem měl vždycky za to, že když se na něco ptám, tak je mlčení spíš ignorance než souhlas.

(Nebo jsou třeba všichni na dovolené, co já vím :) a nevybírají mailovou schránku.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Toho Hodinaře co tohle uděla za 100 kč ??? do 2. dnu ??? Bych velice rád poznal !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...