Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

... nekde jsem kdysi cetl, ze hesalit proto, ze pokud se poskodi, treba praskne, ale to je vsechno, ale pokud by se rozbil safir, tak mohou vzniknout strepiny, ktery v prostoru beztize uvnitr stanice mohou nekam zaletet a neco poskodit nebo zpusobit nejakej problem  ... To jeste plati a nebo je duvod jiny ... ???

bude to nejspíš legeanda, jiné nasa certifikovéné hodinky (i od omegy) mají safír. pravděpodobněji jde o to, aby se nemusely dělat nové zkoušky, které asi nejsou zadarmo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

takhle zblízka se mi moc nezdají ? že by nějaký kamarád od Kupce ?  :) navíc se mi zdají malé ( kolik má asi obvod ruky )

 

asi budou pravé, ale zajímalo by mně na kolik taková reklama přijde a jestli dostaly šanci i ostatní značky ? 

další varianta je, že se to neřeší a je to pouze jeho aktivita, ale to se mi  v dnešním světě reklamy, moc věřit nechce ...

Upraveno uživatelem NERO.8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle zblízka se mi moc nezdají ? že by nějaký kamarád od Kupce ?  :) navíc se mi zdají malé ( kolik má asi obvod ruky )

 

asi budou pravé, ale zajímalo by mně na kolik taková reklama přijde a jestli dostaly šanci i ostatní značky ? 

další varianta je, že se to neřeší a je to pouze jeho aktivita, ale to se mi  v dnešním světě reklamy, moc věřit nechce ...

Male asi su, asi tak by vyzerali na mojej ruke :-)

Ta reklama je asi riesena na urovni jednotlivcov a asi kuloarne :-) Urcite su tu borci, co vedia, ci maju rusaci nejaky predpis na tie chronografy vo vesmire. Predpokladam, ze uz je to dnes volne a tak to Omega vyuzila a veselo to propaguju. Ale zadarmo to asi nebude :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že jsem si myslel, že poslední dobou je to na volbě jednotlivců, co mají na ruce (nevím, ale zdá se mi, že v současné přetechnizované době jsou mechanické chronografy ve vesmíru trochu anachronismus  :lol2:  omlouvám se, tohle jsem si nemohl odpustit).

 

myslím si, že svojí reklamu ve vesmíru už dostaly a tu jim nikdo nevezme ? opakovat to v dnešní době mi přijde zbytečné

 

Male asi su, asi tak by vyzerali na mojej ruke :-)

Ta reklama je asi riesena na urovni jednotlivcov a asi kuloarne :-) Urcite su tu borci, co vedia, ci maju rusaci nejaky predpis na tie chronografy vo vesmire. Predpokladam, ze uz je to dnes volne a tak to Omega vyuzila a veselo to propaguju. Ale zadarmo to asi nebude :-)

 

:)  ? já si to nemyslím ? při cenách vesmírného programu vymýšlí tým lidí, kde vzít každou korunu a nevím jestli by nechali vydělat jednotlivce ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, opravdu si myslíte, že je to na jednotlivcích a že si kosmonaut může vzít na oběžnou dráhu co chce? Nebuďte bláhoví  :lol2:

Sice to vypadá jako rutina, ale pořád může jít o život a vše je přesně plánováno. A ty hodinky tam nejsou samoúčelné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...