Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dvě stálice českého bulváru a pseudo VIP : Mareš a Faltýnová

 

tak ale na Maresovi je vidiet priklad pre mladych ze aj ked dokopy nic dobre nevies, staci "dobre" vyzerat, mat trosku stasticka a v pohode to dopracujes aj ku goldene Hublotom :) ...alebo inak...kolko hodiniek mas, tolkokrat si Maresom :D

Upraveno uživatelem matt81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ale na Maresovi je vidiet priklad pre mladych ze aj ked dokopy nic dobre nevies, staci "dobre" vyzerat, mat trosku stasticka a v pohode to dopracujes aj ku goldene Hublotom :) ...alebo inak...kolko hodiniek mas, tolkokrat si Maresom :D

No, já bych k němu teda tak príkrý nebyl. Myslím, že ten chlapec moderovat akce umí a docela maká. Dělá denně firemní akce, diskotéky, rádio, furt s lidmi a s mikrofonem před nimi a to není žádná prrdel. Žije že soukromých peněz a tito plátci si pořádně ohlídají, jestli dostanou protihodnotu, nebo ne. Nežije z dotací EU, ani nesaje že státního rozpočtu. Nelze mu vytknout ani popel. Jedině může být někomu nesympatický, to klidně, ale prachy, potažmo zlaté Hubloty, za nic teda určitě nedostává.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, asi som sa zle vyjadril a beriem tento tvoj nazor...skor to teda malo byt tak ze mne osobne jeho vystupovanie nesedi, na firemnu akciu by som ho nepozval atd, atd...

 

samozrejme zarobene peniaze mu tu ( snad ) nikto nezavidi a teda ani jedny hodinky ktorych je majitelom 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ale na Maresovi je vidiet priklad pre mladych ze aj ked dokopy nic dobre nevies, staci "dobre" vyzerat, mat trosku stasticka a v pohode to dopracujes aj ku goldene Hublotom :) ...alebo inak...kolko hodiniek mas, tolkokrat si Maresom :D

Videl jsi ho nekdy nazivo? Peknej hnusak, neco jako pan Poulicek z tv Nova..a to ze umi aj,nj na to kaslu. Fetak je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci...no taaak... kdyz uz nekomu neco zavidite, tak to aspon nedelejte takto okate... :-)

Ano, ta zavist je hrozna vec:), omlouvam se za tuto spatnou vlastnost:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cegy a Frantik: jste mne odhalili panove, jak to ale sakra tak presne vite?:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Videl jsi ho nekdy nazivo? Peknej hnusak, neco jako pan Poulicek z tv Nova..a to ze umi aj,nj na to kaslu. Fetak je to.

Spíš než feťák, je permanentně utahanej. Od rána rádio, odpoledne až do noci živé akce, nárazově předtáčky pořadů. Mě naopak přišel v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš než feťák, je permanentně utahanej. Od rána rádio, odpoledne až do noci živé akce, nárazově předtáčky pořadů. Mě naopak přišel v pohodě.

Nezlob se, ale utahanej je, to mu neberu, ale kokes je mocna mana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On to v tzv. "kreativní" branži není až tak neobvyklý životabudič. Zase lepší jak zapíjet lexauriny vodkou.

Neni to neobvykle, plne souhlasim. Jinak to nemohu posoudit, co je mene skodlive:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2: to musíš střídat. Po koksu jedeš další pracovní dvacítku, po tom druhém jdeš do limba a pěkně se na ni čtyři hodiny vyspíš.

Dobre Ty, to vis ja znam max. pivo 10 Branik a Becherovku, jsem prostacek:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...