Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Při sledování archivních záběrů z MS jsem našel snímek s Hlinkou a jeho hodinkami. Nevíte, co má na ruce? 

(tohle je asi nejostřejší záběr, co jsem schopen vytáhnout...)

 

post-36431-0-10500600-1463172990_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to myslíš?

 

Myslím to tak, že profi sportovec pro mě není uznání hodné povolání. Jsou to jen komici bavící lid. Podobně jako herci a zpěváci. A strašně mě zaráží, proč maj tyhle lidi miliónové platy, když jejich přínos pro společnost je 0,000 prd. Když to srovnám třeba s vědeckou obcí, kde často za své objevy platí svým zdravím. Nebo ve srovnání s profi armádou, která chrání demokracii a bezpečnost nás všech. Bohužel je pro většinu světa důležitější povrchní zábava, než hledání léků na rakovinu.

 

Samo chápu, že sportovci musí hodně trénovat, aby dosáhli světového skillu, a že z toho mají zdravotní následky. Tyhle lidi mi prostě přijdou zcela postradatelní pro společnost a moc nechápu jejich popularitu.

 

Proto si taky tyhle lidi mohou dovolit brát k obleku obrovský potápky, nesmyslně si gelovat vlasy a oblékat se jak bukvič. Viz foto a dvě stránky vzad. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím to tak, že profi sportovec pro mě není uznání hodné povolání. Jsou to jen komici bavící lid. Podobně jako herci a zpěváci. A strašně mě zaráží, proč maj tyhle lidi miliónové platy, když jejich přínos pro společnost je 0,000 prd. Když to srovnám třeba s vědeckou obcí, kde často za své objevy platí svým zdravím. Nebo ve srovnání s profi armádou, která chrání demokracii a bezpečnost nás všech. Bohužel je pro většinu světa důležitější povrchní zábava, než hledání léků na rakovinu.

 

Samo chápu, že sportovci musí hodně trénovat, aby dosáhli světového skillu, a že z toho mají zdravotní následky. Tyhle lidi mi prostě přijdou zcela postradatelní pro společnost a moc nechápu jejich popularitu.

 

Proto si taky tyhle lidi mohou dovolit brát k obleku obrovský potápky, nesmyslně si gelovat vlasy a oblékat se jak bukvič. Viz foto a dvě stránky vzad.

Protože dávat radost je to nejlepší ;-)

 

A sorry ale tohle je fakt dementní názor, i když bohužel často se vyskytující....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...A strašně mě zaráží, proč maj tyhle lidi miliónové platy, když jejich přínos pro společnost je 0,000 prd...

 

Protože je někdo ochotnej jim je zaplatit. Nikdo ti nebrání najmout si pár vědců na základní výzkum a platit jim stovky tisíc měsíčně.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi vyvětrejte si doma, chybí vám kyslík. Každej dělá to co umí a za co jsou mu lidi ochotni platit. Naštěstí žijeme v době, kdy už rudoši neřídí komu, za co a kolik platit. Kdybych to uměl s hokejkou nebo s kopačkou, tak bych se tim klíďo živil. Taky si vážim víc třeba takového JF Nashe, než Limberskýho, ale to nic nemění na tom, že i zábava je důležitá v životě každého z nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi vyvětrejte si doma, chybí vám kyslík. Každej dělá to co umí a za co jsou mu lidi ochotni platit. Naštěstí žijeme v době, kdy už rudoši neřídí komu, za co a kolik platit. Kdybych to uměl s hokejkou nebo s kopačkou, tak bych se tim klíďo živil. Taky si vážim víc třeba takového JF Nashe, než Limberskýho, ale to nic nemění na tom, že i zábava je důležitá v životě každého z nás.

Tak to vidíš. Rudoši už to nenařizujou a prostému lidu to chybí. Pořád to v sobě máj a čekaj na nějaké pokyny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi vyvětrejte si doma, chybí vám kyslík. Každej dělá to co umí a za co jsou mu lidi ochotni platit. Naštěstí žijeme v době, kdy už rudoši neřídí komu, za co a kolik platit. Kdybych to uměl s hokejkou nebo s kopačkou, tak bych se tim klíďo živil. Taky si vážim víc třeba takového JF Nashe, než Limberskýho, ale to nic nemění na tom, že i zábava je důležitá v životě každého z nás.

 

Svět se mění. Herci byli dřív taky na úrovni s kočovnými cikány a dnes dostávají za herecké výkony třeba i titul anglického lorda. Musíme se s tím smířit. Umění bavit lidi je dnes dobře honorované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem čekal, že se zvedne vlna nevole :) Byl to jen takový povzdech, nejsem zastánce žádného nařizování. Spíš je toto dobré zrcadlo pro aktuální stav společnosti. 

 

Osobně znám pár profi sportovců a jsou to v pohodě lidi, nic pro nim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až budete zase sbírat víčka nebo dražit v aukci nějaký cibule, zkuste radši poptat vocasa Limberskýho nebo podobný soudruhy. Doufám, že přijdete s hromadou peněz. Už se k tomu nebudu vyjadřovat, profi sport je čirá žumpa.

V každém oboru se najdou lidí,kteří umí a nepotřebujou na sebe ukazovat a také jsou zde různí Limberští a podobní ocasi .Se s tím smiř jak říká Franta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem čekal, že se zvedne vlna nevole :) Byl to jen takový povzdech, nejsem zastánce žádného nařizování. Spíš je toto dobré zrcadlo pro aktuální stav společnosti. 

 

Osobně znám pár profi sportovců a jsou to v pohodě lidi, nic pro nim.

Jakoze kdyby ostatni lidi sedeli doma na zadku a civeli do zdi, tak te to ucini stastnejsim? Nebo mozna kdyby sedeli doma a cetli Hegela? Zase ale pozor, aby Hegel zbytecne moc nevydelal :(

Upraveno uživatelem utrejch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sbírka R. Downey Jr.

 

 

trochu na pěst, jak s něma hází :eek:

 

+ dobrá hláška k PP: "Did you get me a Seiko?" :D

 

Tak o hodinkach vie Robko  "kulovy", ale je zabavny, takze gut :) akurat toho buz.. vizazistu, co mu robil mejkap na zabery, kde rozprava, toho by som zbil. RDJ ma lipstick jak cinsky transvestita, strasne to bije do oci.. ale zase mu pekne ladi s kvetinkami v koseli, no..

 

ale tie pateky mu seknu teda 

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...