Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Fotograf Martin Fořt: Podle novinářů prý patřím mezi deset nejlepších hodinkových fotografů

 

Tohle o sobě může říct opravdu jenom učiněnej ko.kot. A ve snaze působit jakože objektivně se odkáže na novináře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotograf Martin Fořt: Podle novinářů prý patřím mezi deset nejlepších hodinkových fotografů

 

Tohle o sobě může říct opravdu jenom učiněnej ko.kot. A ve snaze působit jakože objektivně se odkáže na novináře.

 

Občas si na něj vzpomenu, když se mi nějaká fotka povede a zvažuju, jestli bych si na ni neměl dát do rohu jméno.

Když si představím, kam až by to mohlo dojít, vždy tu myšlenku pustím z hlavy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Občas si na něj vzpomenu, když se mi nějaká fotka povede a zvažuju, jestli bych si na ni neměl dát do rohu jméno.

Když si představím, kam až by to mohlo dojít, vždy tu myšlenku pustím z hlavy ...

podpis fotku nedělá .... naopak jí může ublížit i kdyby byla ze zlatýho Zmizíkojc Háselbádu

 

..... jestli se nepletu, tak si ty tisíce hodinek napůjčoval tady v duchu"půjč mi to, já si to cvaknu" ..... což asi není nic proti ničemu až na to následný divadlo s kopyrajtama atd....to mu následně votevřelo vrata do butiků a už je z něj ten profesionál ..... mám pocit, že se "naučil" fotit celkem nedávno na worksopu u jednoho místního fotografa, kterýho radši v rámci bezpečnosti :) nebudu jmenovat  .... prostě profík každým coulem .... ale všechno tohle mám z doslechu, aby bylo jasný a aby nedocházelo k nějakým spekulacím ....

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Já tomu nerozumím.

V celé ČR budou tak dva lidi co se živí focením hodinek, jak je potom těžký být v top10?

je to stejný jako když běžíš maratón sám se sebou ..... seš první i poslední

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...