Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pre niekoho je VIP aj DJ Antoine, ako sa nedávno zistilo :-)

 

151005-antoine.png

(zdroj)

 

V každom klipe ultra zoom na pár sekúnd na niektoré z ohyzdných quartziek, ktoré nesadnú ani na ruku Terminátora, za 200+ Eur, odchytili sme ich aj naživo...sú vačšie ako MM1000 aj MM600 :D...to zlaté Invicty, dpč.

 

Ale DJ Antoine postúpil vyššie - ulovil ho Carl F. Bucherer ...

 

F.

 

 

 

post-16159-0-71475500-1471934609_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem poprve videl propagacni spot Tokia na dalsi olympijské hry v roce 2020, hned jsem v duchu pokyvoval, ze hele pekna Seika, ale nakonec prdlajz... Ze by pravidla o olympijských sponzorech platila i pro tyto videa... ?

 

Japonsky predseda vlady..

 

 

 

db0250a96bb78baf7b0d3ec58d086da2.jpg

 

 

 

 

To jsou vintážní 168.017?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jakemkoliv zaberu ze sportoviste nebo ceremonialu to chapu... Ale navliknout sponzorské hodinky na ruku japonskeho premiéra ve videu, skrze ktere propaguje svoje vlastní hlavni mesto... To je nejak na me moc... :-/

 

propaguje OLYMPIADU vo svojom hlavnom meste.. kvoli propagacii Tokya samotneho by sa tam nehrabal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou vintážní 168.017?

 No jo no. Jako jsem na pochybach, ze pokud by to byl  marketingovy tah Omegy, dali by mu na ruku takoveto vintage. Spis by mu dali neco co maj aktualne v ceniku. .. mam osobne dojem, ze to mozna premier naladil z vlastnich zdroju, ale je to jen domenka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 No jo no. Jako jsem na pochybach, ze pokud by to byl  marketingovy tah Omegy, dali by mu na ruku takoveto vintage. Spis by mu dali neco co maj aktualne v ceniku. .. mam osobne dojem, ze to mozna premier naladil z vlastnich zdroju, ale je to jen domenka.

No přesně tohle byla i moje úvaha. Vypadají jako Gentovy Constellation ze 70. let, a pokud vím, tak žádný remake tohoto tvaru se nedělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přesně tohle byla i moje úvaha. Vypadají jako Gentovy Constellation ze 70. let, a pokud vím, tak žádný remake tohoto tvaru se nedělá.

Mozno je pravda niekde uprostred. Hodinky mali byt omega a kedze ma zhodou okolnosti sefik vintazne, vyzeralo to autenticky.. alebo nafasoval vintazky aby to nebilo do oci ako prvoplanova reklama.. nepodcenoval by som tych co to chystali. U takychto prezentacii sa riesi kazdy detail, zvlast ak su v tom velke peniaze.. a japonci s ich chorobnou pedantnostou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem poprve videl propagacni spot Tokia na dalsi olympijské hry v roce 2020, hned jsem v duchu pokyvoval, ze hele pekna Seika, ale nakonec prdlajz... Ze by pravidla o olympijských sponzorech platila i pro tyto videa... ?

 

Japonsky predseda vlady..

 

 

 

 

 

 

Sakra ty sem měl a blbec prodal... Moc se mi nechce věřit, že by mu navlíkli vintážky, spíš bych se přikláněl, že jsou z jeho kabelky... ale možný je ledacos...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...