Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Oni se spíš nosí mokasíny s kotníkovými ponožkami, než bez ponožek. Zpocený nohy v mokasínech celý léto, to musí být lahůdka.

Je vidět, že jsi je nikdy na nohách neměl ... To jako když tam nacpeš ještě ponožky, tak se ti jako nohy budou potit míň? :-) Nehledě na to, že to vypadá úplně stejně jako ponožky v sandálech ...

Upraveno uživatelem Luigi321
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět, že jsi je nikdy na nohách neměl ... To jako když tam nacpeš ještě ponožky, tak se ti jako nohy budou potit míň? :-) Nehledě na to, že to vypadá úplně stejně jako ponožky v sandálech ...

 

Chtěl bych být tvůj dermatolog...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohlreichovy nové hodinky už tady byly. Akorát se tehdy nevědělo, jestli to není ruka Paroubkové :D

 

Teď když vidím tu fotku, tak si na to vzpomínám. Ale když jsem je viděl poprvý v Ano, šéfe před 2 týdny, tak jsem na to čuměl a netušil, co to nosí.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zhubl fest!

To nevim :) ale nabarvili mu kus bradky a knira...hrozny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadrizeny naseho p. prezidenta pri nacviku docasne pratelske navstevy - IWC asi Mark XVII:

 

7446ecf7.jpg

 

preco ich ma ten sudruh naopak? ci na druhej ruke ma dalsie ako nasi druzja asvabadetili v 1945?

 

nehovorte mi, ze nema na to aby si si dal urobit custom build s korunkou pre lavakov ?!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

preco ich ma ten sudruh naopak? ci na druhej ruke ma dalsie ako nasi druzja asvabadetili v 1945?

 

nehovorte mi, ze nema na to aby si si dal urobit custom build s korunkou pre lavakov ?!?

 

Co ti přijde opačně? Já nosím hodinky na pravé ruce celý život a není to kvůli korunce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...