Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jak se plánovitě nedívám na televizi, tak jsem náhodou zahlédl nějaké šoty ve kterých opěvovali zvěčnělého Jörga Haidera

a zahlédl jsem, že měl na ruce (samozřejmě zaživa) docela mocnej orloj, velikost jak nějaký JetSet (bluéé :sick01: ) ale zdálo se že jsou to skeletony. Netuší někdo co to ? Hledal jsem nějakou fotku na které by byly vidět, ale jediný co jsem našel je tohle, je z ní patrná jen ta velikost.

haider666strache-48f20aa24ae2a_275x188.jpg

Mimochodem rozmázl to pěkně...

KLU2659ad_MDF45707.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrpěl si na velký orloje, ale ty co jsem myslel nejsou ani jedny z nich - i když ty na té první fotce se mi docela líbí. Ty co jsem viděl já byly ve zlatě.

Klotzmane k te tve fotce , uz se to v tomhle vlakne resilo, jsou to zrejme Omega PO, orazova verze - pasek+luneta.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jorg měl rád velké orloje jako já a já mám i stejné sako jako je na té jeho poslední fotce :) Snad to nezabalím stejně jako on :)

 

Neco podobneho jsem si kdysi z hecu poridil a nosil - byla to velka prca a docela to melo uspech. Dneska bych v tom asi provokoval vic, ale uz jsem na to srab. Ale Jorg v tom umel docela dobre chodit a evidentne se mel rad - velke stroje, kozena saka a padaci mosty - nakonec pry popijel v gay baru (aspon heute junnge fronte to pise na svem webu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, ze jsem to natuknul v jinem vlakne, byla by skoda ochudit zdejsi diskusi o novou Arnoldovu akvizici. Zadne AP Royal Oak, nic tak fadniho - jako guverner prece jen musel presedlat na neco lidovejsiho. Ale i tak si zachoval svuj styl - zadny Timex nebo Casio, ale hodinky hodne Terminatora. Tradicni ruske divery tentokrat na americky zpusob v podani meho oblibeneho vyrobce Invicta:-)

post-1357-1222619999.jpgpost-1357-1222620011.jpg

post-1357-1222620026.jpg

 

 

Mam jen pocit, ze Invicta je dela taky v qvarcu...

post-1591-1224534982.jpg

Upraveno uživatelem frista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...