Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tohle je strasne zajimavy. Kreta muze mit bezpochyby cokoli z veskere vysoke hodinariny. Limitky, raritky, solitery, koncepty, historicky specialky. Nebo Pateky s tailored made cifrem s logem EPH. A z tenhle neomezene nabidky sahne po turbu od Parmigiani. What the fuck...

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je strasne zajimavy. Kreta muze mit bezpochyby cokoli z veskere vysoke hodinariny. Limitky, raritky, solitery, koncepty, historicky specialky. Nebo Pateky s tailored made cifrem s logem EPH. A z tenhle neomezene nabidky sahne po turbu od Parmigiani. What the fuck...

A co primky ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba má k těm botám nějaký osobní vztah. Něco jako Marlboro man. :goof:

já tak stejně řešil zlomené prsty na noze a obutí. rozstřihl jsem tenisky, přelepil páskou, kterou jsem při zouvání odlepil, pak naopak..  a nosil než jsem to než mi sundali takový ten tenký sádro-obvaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je strasne zajimavy. Kreta muze mit bezpochyby cokoli z veskere vysoke hodinariny. Limitky, raritky, solitery, koncepty, historicky specialky. Nebo Pateky s tailored made cifrem s logem EPH. A z tenhle neomezene nabidky sahne po turbu od Parmigiani. What the fuck...

Jak keby to Parmigiani skladal z cinskych dielov v garazi alebo co..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je strasne zajimavy. Kreta muze mit bezpochyby cokoli z veskere vysoke hodinariny. Limitky, raritky, solitery, koncepty, historicky specialky. Nebo Pateky s tailored made cifrem s logem EPH. A z tenhle neomezene nabidky sahne po turbu od Parmigiani. What the fuck...

?Kreta? ma fakt cokolvek, ma tych hodiniek plny kotol...ta preco nie aj Parmigiani.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...