Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Christian von Koenigsegg a na ruce Rolexy Datejust 41 s hladkou lunetou.

 

Tuhle značku jsem začal sledovat snad od začátku, kdy se ke mně dostal časopis s testem modelu CCX (snad je to správně) s motorem Ford. Od té doby značka udělala obrovský pokrok a dnes drží několik světových rekordů na poli homologovaných silničních aut. Protože je značka opravdu malá, tak její zakladatel a majitel dokáže o těchto úžasných autech povídat zasvěceně celé hodiny a člověk se nebude nudit. V dnešní době plné koncernových výtvorů je Koenigsegg krásným připomenutím starých časů. Doufám a přeji do budoucna hodně úspěchů a těším se na další technologická překvapení a posouvání dosud nemožného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hynek Čermák je ambasador Primu. Ale buhví, co v jejich pojetí znamená ambasador...

 

 

myslel bych si ze bude mit sjednano v kolika clankach a na kolika spol. akcich rocne bude ty orliky mit. Zbytek je free.

 

Ambasadorem byl jen na Orlíky. Teď už dlouho nosí jen Oris :)

Upraveno uživatelem Chumpus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znojmo?

Proč do dějin a ne do ztracena?

https://twitter.com/jindrichsidlo/status/1041002831870930944

Upřímně, Šídla mám rád, i když někdy má moc humoru, místo skutečných komentářů. Ale pořád má jedny z nejlepších postřehů a skvělého pamatováka. No a po krku si tihle dva jdou hodně - a hodně lidí (a Šídlo fandů) tuhle fotku asi neskousne. Ale politiku bych sem detailněji netahal. Oba mají hodinky :)

Upraveno uživatelem frista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě zaujalo a taky gratuluju.

Tady jedna starší fotka se stejnými hodinkami. Ale nejsem si jist co jsou přesně zač.

post-39703-0-06473400-1537423222_thumb.jpg

Zdroj zde:

https://zlin.idnes.cz/dana-zatopkova-vzpomina-na-moravu-lidove-zvyky-a-ostep-pi1-/zlin-zpravy.aspx?c=A170102_2295950_zlin-zpravy_ras&galerie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...