Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Společnici má dobrou, ale ty hodinky k obleku jsou evidentně dost špatná volba. Obecně poslední dobou na mě působí Šebrle jako mediální kašpar, což je škoda.

 

Na druhou stranu, namyšleně on působil už v době své sportovní slávy, pročež mi nikdy nebyl nějak extra sympatický (na rozdíl od Změlíka či Dvořáka). Takže ta prima mediální kašpařina mi k němu tím pádem sedí jak prdel na hrnec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denisa je pan Bojovnik. Fyzicky a mentalne v harmonii. Dava si Rizin v Japonsku a do UFC nebo Bellator se nehrne. Zatim? Pritom je nejlepsi ceskej mma zapasnik.

 

Carlos se ted snazi sekat latinu, svy si odsedel, u spousty lidi ma reputaci hodne posramocenou, do UFC se uz nikdy nevrati, ale i tak klobouk dolu, ze tam byl. Na cesky pomery je bojovnicka hvezda.

Pamatuju si toho slavnýho bojovníka a mentálního guru Denisu Procházku, jak začínal cvičit s kamosema a jezdil s něma po diskotékách a vyvolával s něma bitky a vždycky někoho zkopali :D tu podmínku měl tehdy kvůli kámošovi, kdy ho ve třech dokopali.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuju si toho slavnýho bojovníka a mentálního guru Denisu Procházku, jak začínal cvičit s kamosema a jezdil s něma po diskotékách a vyvolával s něma bitky a vždycky někoho zkopali :D tu podmínku měl tehdy kvůli kámošovi, kdy ho ve třech dokopali.

diky za info. To je peknej humus :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...