Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mně se ta nová vlna (hipster nebo nový retro nebo tak) moc nelíbí. Mám radši takovou tu nadčasovou obyčejnou klasiku.

Většinou tyhle barevný a divočejší kreace sedí černým nebo jižanským typům. S tou bílou kůží to nějak neladí podle mne.

Ale je fakt že zase chlap když je starší tak mu někdy sluší víc módní hadry a vypadá v tom svěže (když to nepřežene jako pan moucha:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borec ma styl

 

Je vidět, že o sebe dbá, a nakonec nejen o sebe. To je důležité v každém věku, pokud to jenom jde. Má mladou hezkou manželku, o 30 let mladší, dvě malé děti předškolního věku. Herec, manžel, rodič... 

 

https://parade.com/710695/lindsaylowe/10-cute-photos-of-jeff-goldblum-with-his-young-sons-river-and-charlie/

 

Brejle Jacques Marie Mage (je to skoro ambassador), prsteny nevim :D

 

Brejle jsem nepoznal. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že prej Disney bude dělat předělávku Sám doma, tak jsem někde narazil na toto. Asi taky dobrej chronomagor... nebo jen magor?

 

M.C.: 

 

1) borec by mohl byt v ucebnici jako priklad, jak dokaze enormni slava v detstvi znicit dite i rodinu kolem

2) klicovy svedek obhajoby MJ, lze rici, ze hlavne diky MC nesel MJ do teplaku - a to pritom travil MC v Neverlandu a na turne MJ dny a tydny

3) dal bych ruku do ohne, ze si zilou prohnal minimalne par fullgoldovych dayton a aquanautu k tomu  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@walter10: Ne že bych mu nepřál mladou buchtu, ale mít v jeho letech děti předškolního věku není, aspoň za mě, nic vyloženě k obdivování. Je to přinejlepším neutrální fakt ;-)

 

Pouze jsem suše konstatoval, že o sebe dbá či že by se našlo i pár důvodů, díky kterým vypadá dobře. :) To neber jako obdivování, ani jako neobdivování. Pouhá pochvala. V 66 musí držet krok tam, kde se snaží i o třicet let mladší. On nemá na výběr. Chce-li tedy obstát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M.C.:

 

1) borec by mohl byt v ucebnici jako priklad, jak dokaze enormni slava v detstvi znicit dite i rodinu kolem

2) klicovy svedek obhajoby MJ, lze rici, ze hlavne diky MC nesel MJ do teplaku - a to pritom travil MC v Neverlandu a na turne MJ dny a tydny

3) dal bych ruku do ohne, ze si zilou prohnal minimalne par fullgoldovych dayton a aquanautu k tomu

On ten borec není úplně mrdlej na hlavu. Naopak je překvapivě v pohodě a mluví velmi rozumně
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...