Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je Jaroslav Foldyna VIP? Český politiky tu nevidíte rádi, já vím... ale na dnešním Idnes na fotce má Aquatimery 2000 v chronu se dvěma bílejma subciframa (IW 3767-02).

Díky za tu informaci, fotku jsem našel, potom zkouknul i webu, jakou cenu mají takové nové? Co jsem dohledan na iwc webu tak 170k, odpovídalo by to?

 

a přidávám tady pána....já ty hodinky nepoznám, nejsem expert, ovšem měly by to být dvoje rolexky. Na otázku proč měl dvoje prý odpověděl, "kdyby najednou jedny selhaly" :D Každopádně nosit dvoje rolexky a mít přitom proslov o tom, jak je kapitalismus špatný je docela savage

post-62749-0-45693800-1565722382_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tu informaci, fotku jsem našel, potom zkouknul i webu, jakou cenu mají takové nové? Co jsem dohledan na iwc webu tak 170k, odpovídalo by to?

Na lítačku se dají pořidit už v rozpětí 75-95k, full set top stav bude za víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..a přidávám tady pána....já ty hodinky nepoznám, nejsem expert, ovšem měly by to být dvoje rolexky. Na otázku proč měl dvoje prý odpověděl, "kdyby najednou jedny selhaly" :D Každopádně nosit dvoje rolexky a mít přitom proslov o tom, jak je kapitalismus špatný je docela savage

Suby a daydate? Jedny na sport a jedny do spolecnosti... :-)) Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tu informaci, fotku jsem našel, potom zkouknul i webu, jakou cenu mají takové nové? Co jsem dohledan na iwc webu tak 170k, odpovídalo by to?

 

a přidávám tady pána....já ty hodinky nepoznám, nejsem expert, ovšem měly by to být dvoje rolexky. Na otázku proč měl dvoje prý odpověděl, "kdyby najednou jedny selhaly" :D Každopádně nosit dvoje rolexky a mít přitom proslov o tom, jak je kapitalismus špatný je docela savage

Aniz bych se chtel nejak zastavat, tak to zas takove drama neni, todle jsou tusim 60ky? Rolex v te dobe nebyl tak extra velky luxus jako dneska, viz treba roadshow video kde starsi deda rika ze kdyz byl jako vojak deployed v 60. letech v nemecku tak ho stali mesicni vyplatu tusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verím, že tu už Chuck Yeager bol a verím, že ak si ho znovu pripomenieme, nebude to vadiť. Bol prvým letcom, ktorý prekonal rýchlosť zvuku - mrknite film The Right Staff.

 

Osobné venovanie samému Hansovi Wilsdorfovi. Počas prelomového letu mal Rolex Oyster Perpetual.

 

post-6829-0-86660100-1565821755_thumb.jpg

 

A tu neskôr s Rolex Submariner

 

post-6829-0-86097600-1565821795_thumb.jpg

 

zdroj:rolexmagazine.com

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad. Castro, slyšel jsem i verzi, že je nosil z důvodu sledování času dvou pásem, něco jako Moskva-Kuba, nebo tak nějak.

Ano, to jsem taky slyšel, údajně potom ovšem nosil i GMT mastery, kde tenhle argument padá, protože by tímhle svým způsobem měl přehled o třech časových pásmech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejak. Suby byly kvalitni potapky, tool watche pro armadu, nic vic. A kdo na ne nemel, sel do seika Willard.

 

Jinak tedy oni ty Suby dnes jsou vice mene furt to same, akorat se holt rolexu zdaril marketing natolik, ze ceny jsou takove jako jsou....

 

Aniz bych se chtel nejak zastavat, tak to zas takove drama neni, todle jsou tusim 60ky? Rolex v te dobe nebyl tak extra velky luxus jako dneska, viz treba roadshow video kde starsi deda rika ze kdyz byl jako vojak deployed v 60. letech v nemecku tak ho stali mesicni vyplatu tusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...