Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

Tobi no jo. Já vím. Já to prostě nevidím. Jsem knihomol takže bych měl mít načteno a hrubky nedělat, ale asi jsem dislektik nebo tak něco. Snažím se to po sobě číst ale nevidím to. Není třeba vést řeči že to nechápu a podobně.

 

Jinak řeči některých o obsahu a formě si strčte za klobouk. Speciálně JohnDoe když jsi takovej vzdělanec prečti si knížku pro děti o společenském chování nebo jakoukoliv podobnou publikaci a když ti to nevysvětlila maminka tak se tam dočteš že ještě horší než prohrešky proti bontonu jsou debílci co na ně poukazují ve snaze ukázat jak jsou znalí. Vole jeden.

 

Fakt nechápu jak může někdo projíždět fórum a na místo psaní k tématu se strefuje do ostatních. Sorry ale to je absolutní kretenismus. A nejsi sám.

 

Toliko k mé kritice a češtině. Já si nezačal (pro pořádek) ale na hlavu si srát nenechám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tobi já jsem ani nemyslel tebe v té druhé půli mého postu. I když to není příjemný je fakt že to asi do očí bije. Beru to a budu více kontrolovat co píšu. Spíš mne rozezlilo to co napsal JohnDoe o formě a obsahu. Snažil se prostě naznačit že jsem debil co neumí psát a k tomu píšu nesmysly. Pokud chce pozvedávat úroveň tak ať to dělá aktivním psaním k věci a ne povyšováním se.

 

Komu vadí moje čeština chápu že to může být někdy k breku. Ale snažím se tu vždy psát k věci a to je hlavní ne?

 

Víc to za sebe pitvat nebudu ať z toho není flame víc než jsem to už rozdýmal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JMK, když začneš psát ve větách čárky, bude to super. Každej se někdy přepíše a sekne  (y/i, mě/mně a co já vím) a zapomene třeba na čárku, ale Tys, člověče, snad v těch pár posledních příspěvcích nenapsal jedinou čárku ve větě. Nic ve zlým, nemyslím to nijak hanlivě. Myslím, že ve vlákně humor byly poslední dobou docela pěkný příspěvky o tom, jak umístění čárek ve větách může měnit jejich význam. Jestli si pak skutečně dysgrafik, tak se moc omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tímhle jsi o sobě řekl úplně vše.

Do jaké míry je ti "simpaticka" Bohdalová, s tématem souvisí jak?

 

 

Jinak řeči některých o obsahu a formě si strčte za klobouk. Speciálně JohnDoe když jsi takovej vzdělanec prečti si knížku pro děti o společenském chování nebo jakoukoliv podobnou publikaci a když ti to nevysvětlila maminka tak se tam dočteš že ještě horší než prohrešky proti bontonu jsou debílci co na ně poukazují ve snaze ukázat jak jsou znalí. Vole jeden.

 

Fakt nechápu jak může někdo projíždět fórum a na místo psaní k tématu se strefuje do ostatních. Sorry ale to je absolutní kretenismus. A nejsi sám.

 

Toliko k mé kritice a češtině. Já si nezačal (pro pořádek) ale na hlavu si srát nenechám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...