Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

John Mayer a asi nejlepší Talking watches co jsem viděl. Mimochodem už tam byl. Tomuhle se říká mít toho plnou kabelu.

 

 

a super je to doporučení, pokud chcete vše přeskočit. Nechcete v tom nechat moc peněz a působit, že jste rozumný. Tak si rovnou kupte PP Tiffany Aquanaut :D 

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

John Mayer a asi nejlepší Talking watches co jsem viděl. Mimochodem už tam byl. Tomuhle se říká mít toho plnou kabelu.

 

 

a super je to doporučení, pokud chcete vše přeskočit. Nechcete v tom nechat moc peněz a působit, že jste rozumný. Tak si rovnou kupte PP Tiffany Aquanaut :D

 

 

A ten "moderátor" má Moony na JB Champion, pokud dobře koukám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dal do HD, zpomalil a to je nejlepší fotka co jsem z toho dostal. Můj tip je Blancpain. Ale myslím, že se tady najde někdo kdo to dá přesně...

post-22755-0-61934300-1578834064.png

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, zrovna tenhle miláček tu už několikrát byl. Diskuze se o tom vedla a řeklo se, že když tu může bejt takovej poklad, jako Babiš, Kalousek, nebo snad dokonce Pelta, tenhle už to těžko zhorší.

 

Nehodnotím jeho osobnost a jeho minulost, která je, lehce nadneseno, zajímavá.

 

Beru do úvahy to, že je to veřejně známá osoba. A ta, jako taková, tu být může.

 

To, že je to zmetek, tím samozřejmě nepopírám.

 

Ale zajímá mě, co ten zmetek má za hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uznávám, že pokud to hodim za Johna Meyerse, je to jak pěst na oko. Nicméně opravdu, projeďte si tohle vlákno, najdete tam i další rošťáky.

 

Například Vémolu, kterej je s tímhle panem nakrátko. Ale to zjevně nikomu neva.

Vemola ma Ivoska, Attilka ma zase Honzu Kocku. Bojovy sporty a polosedej svet se pritahujou asi jako drogy a prostituce. Ivos ma rad Gucci a zlaty Ybló.

 

I John Mayer uz tu byl nekolikrat, je to hodinkova fancy pusinka, co obcas koupi i kdejakej cinklej smuk, hlavne aby to bylo stary a rolex. Jako watch inspiration bych si ho fakt nebral. Dela pro svet hodinkovych nadsencu stejne neutralni praci jako Ben "nezavislej blogger" Clymer. To uz radeji zrzouna Sheerana. Hodinkove je daleko zajimavejsi. Na gigu nosi pateky a klidne si veme i seika.

 

Vedeli byste ale, pratele, co nosil temer jmenovec Mike Mayers? Nejaky casia s kalkulackou? Garminy? Damasko?

post-248-0-26860100-1578912038_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...