Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak ten Nedvěd má AP ROO v keramice. S těma hranatejma čudlama. Dneska jsem ho měl u Tygra asi metr od sebe. On je sice příjemnej, ale celkem odtažitej, tak jsem na wristshot kašlal. Ani sem nebyl vylitej abych ho nějak hodinkově zpovídal jako před lety na hajzlu v Kuželce (to měl Hublot Big Bang).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes k nám do kavárny přišel pán s bronzovýma orlíkama. Když jsem mu je pochválil a ukázal svoje, řekl jen, že to byl dárek. Poslední dobou všichni říkají, že to byl dárek, jako by jim bylo trapný, že dali za hodinky pár desítek tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten Nedvěd má AP ROO v keramice. S těma hranatejma čudlama. Dneska jsem ho měl u Tygra asi metr od sebe. On je sice příjemnej, ale celkem odtažitej, tak jsem na wristshot kašlal. Ani sem nebyl vylitej abych ho nějak hodinkově zpovídal jako před lety na hajzlu v Kuželce (to měl Hublot Big Bang).
Liješ v hogo fogo společnosti. My tu na severu jsme rádi, když vedle nesedne někdo z Darkova s virusem, a Marosh se nepolije. To tu považujeme za pěknej večer.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Hasňa napsal:
před 2 hodinami, bandicoot napsal:
Tak ten Nedvěd má AP ROO v keramice. S těma hranatejma čudlama. Dneska jsem ho měl u Tygra asi metr od sebe. On je sice příjemnej, ale celkem odtažitej, tak jsem na wristshot kašlal. Ani sem nebyl vylitej abych ho nějak hodinkově zpovídal jako před lety na hajzlu v Kuželce (to měl Hublot Big Bang).

Liješ v hogo fogo společnosti. My tu na severu jsme rádi, když vedle nesedne někdo z Darkova s virusem, a Marosh se nepolije. To tu považujeme za pěknej večer.

Já jednou viděl v hospodě Vimra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...