Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ondra
Právě teď, sashator napsal:

Takže když fňuká, tak si má hodinky sundat a přijet trmavají? Naopak ty očividně vůbec nechápeš o čem mluvim. A upřímně si opravdu myslíš, že někdo ty GS pozná a že tuší v jaký hodnotě se pohybujou? Právě takovejma hodinkama neukazuje vůbec nic

Když si přijdeš na sociálku požádat o dávky, tak první. co se tě budou ptát, jakej máš majetek. A pokud nějakej máš, donutí tě ho nejdřív prodat. A pak dostaneš dávky.

Takže ano, pokud Pohlreich chce veřejné peníze, měl by projevovat minimálně trochu skromnosti.

Pusť si rozhovor třeba s Ondřejem Slaninou na x-prostoru, jeho postoj je mi daleko bliží než Pohlreichův.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 12 minutami, Ondra napsal:

Kdybys mě znal, tak bys věděl, že jsem ten poslední, kdo někomu něco závidí. Díky bohu jsem byl téhle vlastnosti ušetřen a žiju si šťastněj život s tím, co jsem si vlastní prací vybudoval.

O těch hodinkách to bylo jaksi navíc. I kdyby měl holou ruku, tak ten jeho postoj nechápu (ve stylu "odmítám nést ztráty, radši zavřu").

Z tvých posledních postů to tak se vší úctou ani trochu nepůsobí, nezlob se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
před 1 minutou, villain83 napsal:

Jestli vono to nebude tím, že za tenhle rok prodrbal díky vládním opatřením x milionů a prostě se nechce dostat do většího průseru. To je blbě?

Podle svých slov ztrátu neutrpěl (lidi se mu složili, nemusel platit nájem, čerpal náhrady od státu), jen negeneroval takové zisky jako dřív (jako všichni pražští restauratéři).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to rozhodnutí, jestli zavřít léta budovaný byznys a minimalizovat ztráty a zachránit majetek nastřádaný za ta léta dřiny, nebo ten majetek nechat protéct do žumpy, není asi vůbec jednoduché.

Jisté je, že pokud se ta situace někdy zlepší na tolik, že se znovu vypaltí v tomto oboru podnikat, bude mít prostředky na otevření nové restaurace a pokračování v tom, co dělal. Pokud se situace nezlepší, dožije s tím, co má, ale neskončí na dlažbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Ondra napsal:

Na ten ksicht uz jsem alergickej. Furt fnuka a jenom hodinek ma tak za milion.

Když vemu tenhle tvůj post a tvoje pobouření nad přístupem "odmítám nést ztráty, radši zavřu", tak by mě zajímalo, co sis to tou vlastní prací vlastně vybudoval. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
před 24 minutami, Zmizík napsal:

Když vemu tenhle tvůj post a tvoje pobouření nad přístupem "odmítám nést ztráty, radši zavřu", tak by mě zajímalo, co sis to tou vlastní prací vlastně vybudoval. :D

Jako že ve srovnání s tebou asi málo? Je to možný, ale je mi to úplně fuk. Jak jsem psal, jsem spokojenej s tím, co mám. A ty nejhodnotnější si věci si za peníze nekoupíš.

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přiznám se, že jsem zprvu reagoval dost podobně, když jsem to někde viděl. Krom výčitky těch hodinek teda :D "Dotovat byznys z vlastních peněz nedává smysl, to to raději zavřu". Říkal jsem si, hm dobrý, a díky čemu ty vlastní peníze máš? Díky tomu byznysu přece. Tak proč bys ho neměl na oplátku chvíli dotovat? Jenže pak se člověk trošku zamyslí a... Jak dlouho ta chvíle bude trvat? Jaký je výhled? Jaké jsou ty náklady a jak rychle mu ty vlastní peníze sežerou? Kolik těch vlastních peněz opravdu je a kolik z toho je volných. Ono to asi nebude tak jednoduchý a jednoznačný. Taky už mu není 20, nemocná manželka...bla, bla, bla. Takže jsem s tím odsudkem zase rychle couvnul. A to já jsem mistr rychlých soudů! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si přijdeš na sociálku požádat o dávky, tak první. co se tě budou ptát, jakej máš majetek. A pokud nějakej máš, donutí tě ho nejdřív prodat. A pak dostaneš dávky.



Ve který zemi to tak prosímtě funguje?
https://www.mpsv.cz/-/evidence-uchazecu-o-zamestnani-a-podpora-v-nezamestnanosti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad dotování z vlastních peněz - on je podle mě rozdíl něco dotovat když nejde byznys (málo hostů, špatná sezóna, teprve se rozjíždíme) VS dotovat z vlastního když je ti znemožněno provozovat činnost bez náhrady a výhledu kdy to skončí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zkoukl a jednoznačně GS. Přišlo mi to jako modrý cifr, kde je nějaký znalec? @dr.sphinx třeba... K rozhovoru samotnému, toho pána s vestou teda vynechám, ale Pohlreich tam vůbec nemluvil debilně, naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdenda nosí hadry od nějakého japonského dizajnéra tam sem se divil proč furt tahá ty brajtle a marně doufal že objeví GS. Takže za mě super! Jo a hodinky za milion ma z kuchařů tak možná ten ital co na čt spi po italii v merglu.
Zdenda bych řekl že to dost táhne ze svého viz. nepochopitelná účast ve zlaté masce. Takové sebeznásilnění se děla snad jenom pro prachy v nejvetsi nouzi.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jste mi neřekli, kde je to v tom videu vidět, byl jsem nucen zeptat se na příslušných místech. Výroční SBGH281. Borec :)

Jinak ono se to Pohlreich/Koscom propojení nabízí - jak lokalitou, tak tím, že když bývaly velké promoakce, jednou tam zajišťoval catering, byl tam osobně.

Legrační je, že si nevzpomenu, co to přesně bylo za akci. Možná Perrelet? Prostě fenomén bóbika.

P.S.: Asi to byl Perrelet, dyť je nosil/nosí. S GS rozhodně krok správným směrěm!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...