Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, dr.sphinx napsal:

Protože jste mi neřekli, kde je to v tom videu vidět, byl jsem nucen zeptat se na příslušných místech. Výroční SBGH281. Borec :)

Jinak ono se to Pohlreich/Koscom propojení nabízí - jak lokalitou, tak tím, že když bývaly velké promoakce, jednou tam zajišťoval catering, byl tam osobně.

Legrační je, že si nevzpomenu, co to přesně bylo za akci. Možná Perrelet? Prostě fenomén bóbika.

P.S.: Asi to byl Perrelet, dyť je nosil/nosí. S GS rozhodně krok správným směrěm!

A kohopak ses asi ptal;) jojo jsou to ty výroční SBGH281 a jsem moc rád, že je hned poctivě nosí, jsou to povedený hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GS se mi líbí i proto že jsou trochu mimo mainstream. Ne že bych nějaké měl. Stále jsem ve fázi chystání se.

Když mi je teď začnou nosit lidi z české mediální scény budu je muset zavrhnout.

Jsem vlastně otrokem mainstreamu tím že se mu vyhýbám:-D třeba mne tohle poznání posune k hodinkové svobodě.

Bylo to tak i se Seiko sarb kolekcí. Já si je našel a za pár let byli všude. Mám a nosím je stále!

Máte to podobně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, JMK napsal:

GS se mi líbí i proto že jsou trochu mimo mainstream. Ne že bych nějaké měl. Stále jsem ve fázi chystání se.

Když mi je teď začnou nosit lidi z české mediální scény budu je muset zavrhnout.

Jsem vlastně otrokem mainstreamu tím že se mu vyhýbám:-D třeba mne tohle poznání posune k hodinkové svobodě.

Bylo to tak i se Seiko sarb kolekcí. Já si je našel a za pár let byli všude. Mám a nosím je stále!

Máte to podobně?

Já to mám dost podobně. Pořád se snažím najít k těm profláknutým značkám a modelům nějakou stejně zajímavou alternativu, myslím hlavně kvalitativně a funkčností, to ale neznamená, že bych nemohl nosit i ty profláknuté, jen mě to tolik neláká, cítím za tím jakousi pózu vůči okolí - "hele, já mám rolády a mám na to!". Ale to je jen můj problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, tombas napsal:

Já to mám dost podobně. Pořád se snažím najít k těm profláknutým značkám a modelům nějakou stejně zajímavou alternativu, myslím hlavně kvalitativně a funkčností, to ale neznamená, že bych nemohl nosit i ty profláknuté, jen mě to tolik neláká, cítím za tím jakousi pózu vůči okolí - "hele, já mám rolády a mám na to!". Ale to je jen můj problém.

Je to zvláštní. Například když vidím náhodně film a potom si přečtu nějaké recenze tak se nikdy neshodnu. Když si nejdřív přečtu recenze hned to v tom filmu vidím. S profláklýma značkama je to asi stejně. Jakmile vidím něco notoricky známého naskakují mi v hlavě ty fráze a soudy s tím spojené. Věkem se to hodně zlepšilo ale stejně to tam stále je. 

I když třeba ty SARB jsou prostě tak moc fajn že je mi úplně jedno jak jsou známé. Líbily se mi když o nich nikdo nevěděl a já si je přivezl z Japonska a líbí se mi i teď když jsou už vlastně začínající legendou.  

Je hezké mít zvláštní hodinky které málo lidí zná ale na druhou stranu u těch oblíbených modelů to asi není náhoda že jsou oblíbené. A být naopak za každou cenu jakýsi hodinkový hipster co má všechno jinak je k ničemu. Chce to najít zdravý balanc:-)

edit: Proti "statusovým" hodinkám nic nemám pokud nejde o předražené lejno (zboží které je luxusní jen svou cenou), je fajn se moct něčím pochlubit, kdo tvrdí opak neměl se kdy čím chlubit:-) 

Upraveno uživatelem JMK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkněte na tohle! Tenhle sebestředný pilůtek zase vymýšlí... Lewis chce být asi jediný HAMILTON na světě a kdo by jeho příjmení jen zmínil, musel by hned solit! Asi odbočím, ale myslím si, že dnes jsou sportovci (hlavně ti top) nechutně přeplácení a pak je to na charakterech těch hloupějších z nich dost vidět...

 

https://sport.aktualne.cz/motorismus/formule-1/hamilton-hodinky-soud/r~327b88c22bc611eb8b230cc47ab5f122/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=AxtKNnlP4aG-202011211235&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...