Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Že by tady fungoval pod nickem "Exiztence"?  Ale to by pak docela válel česky, leda, že by ten Google překladač byl už na takový úrovni, ale to je asi blbost, protože mi včera přišel mail, že jsem byl náhodně vybranej jako příjemce 150 mio éček, a byla tam ještě celá řada chyb...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, JR_2010 napsal:

Že by tady fungoval pod nickem "Exiztence"?  Ale to by pak docela válel česky, leda, že by ten Google překladač byl už na takový úrovni, ale to je asi blbost, protože mi včera přišel mail, že jsem byl náhodně vybranej jako příjemce 150 mio éček, a byla tam ještě celá řada chyb...

Existence je mladé ouško, není to on :lol2::lol2::lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje myšlenkový pochody, když jsem viděl tu poslední fotku:

"Není to Alec Baldwin? Těžko říct, takhle nabok a napůl schovanej. Přece nebudu jak debil otáčet notebook. Hm, AB, jo? To nevypadá jako Andrej, asi jsou komentáře k nějaký starší fotce, kterou hledat nechci."

Pointa je: lidi, pište tam ty jména, dík. :D Fotka jinak pěkná. Alec má jako člověk asi svoje chyby, ale jako herec a komik je geniální.

Upraveno uživatelem Kluk jako buk
pravopis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

image3hero.jpg?ixlib=rails-1.1.0&fm=jpg&q=55&auto=format&usm=12&fit=crop&ch=Width%2CDPR%2CSave-Data&alt=

 

-“Why are you wearing two watches?”

-“My husband, the the Prince of Wales, Earl of Chester, Duke of Cornwall, Duke of Rothesay, Earl of Carrick, Lord of the Isles, Baron of Renfrew and Prince and Great Steward of Scotland, is playing polo. One of these is his.”

-“Ah. That’s cool.”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza Červenka, byl šéfredaktorem magazínů Speed, Top Gear, Autocar atd., takže v auto branži u nás to snad VIP je. default_smile.gif

Tak jako tak mile mě překvapilo že nosí Skx007

d12ba40ba41156e4829c8edb1b887ec2.jpg
Vzpomněl sem si na článek speedu kde popisoval jak jel poprvé 300 v 911 Turbo a uletěl mu šroub od kola. Bylo mi tak 12 a bylo to úplné scifi. V té době se v autotipu testovala tak možná jedničková fábie. Kdyby to tu nebylo anonymní a věděl bych pod jakým nickem se skrývá. Tak bych se snad i zeptal jak to dělá, že vypadá pořád stejně jako na fotce v editorialu v prvních speedech :D

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...