Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Docela by mě (bez ironie) zajímalo, jestli třeba tady mezi námi je někdo, kdo Mille má nebo po nich třeba touží. Přijdou mi - přes všechny materiály, fičury i super provedení -stylem tak nějak mimo můj vesmír. Nenápadný ocelový hodinky vpravo na fotce samozřejmě cajk :)

Edit: aha, teď koukám na ceny, a už se neptám kdo je má... jen kdo po nich toužil nebo touží :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 7. 2021 v 14:14, Vladar91 napsal:

Ty RM snad posílájí automaticky poštou ne kdyz neco vyhrajes ne? Mi prijde ze jsou vsude.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 

Taky je vidím všude 🤣… zapnu formule a všichni mají RM teda kromě Mercedesů ty mají IWC…. Zapnu tenis všude RM… fotbal až na výjimky hublotů taky RM…pak se jdu podívat do hodinkovnice a RM nikde a to jezdím na kole 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že tento tu nebude. Nevím jak moc VIP, ale ve světě surfu hodně známý člověk Kai Lenny - několikanásobný mistr světa SUP, jeden z magorů, co jezdí Big wave, vyhrál i v Nazaré, kde se jezdí největší vlny na světě (rekord, zároveň i světový je právě tam 100ft). Také je jedním z průkopníků Hydrofoil, vzhledem k věku toho má zatraceně hodně :) Ale k hodinkám, úplně náhodně jsem si všiml, že má různé TH Aquáče...až jsem se dostal k tomu, že je i ambassadorem TH. Musím říct, že zrovna v rámci Aquaracerů mi to spojení pěkně sedí.

kai-1.thumb.jpg.c2788cb21b01ad73411bd1414e65548e.jpg

kai-2.jpg.e142dc950bec4fd604134d5ab50f032d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...