Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

Včera byl u nás ve fabrice Jacques Bothelin, chief pilot Breitling Jets a na ruce měl tyhle hovada

 

Říkal, že v dobách kdy je ještě sponzoroval Breitling se daly koupit modely za -40%, škoda no

v7632522-bc46-156s-v20dsa-4-emergency-soldier.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Už se to tady řešilo, ale tuším k výsledku jsme se nedopátrali. Beztak to bude nějaká noname čína nebo něco s věnováním. Tak nebo tak si myslím, že mu zoufale nesluší "-" Nějaké JLC bych mu hodil na ruku, třeba tohle17631448_1.jpg?impolicy=zoom

 

Modrá k ODS i ke kravatě!

Edit: Psal jsem Fialovi ze staré známosti (absolvent) maila, cože to má na ruce. Určitě nemá co na práci, tak mi hned odpoví.... :D

Upraveno uživatelem Dreak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na fotkách z dřívějška (jako ministr školství?) nosíval něco na způsob Portuguese chrono (tipuju podle pusherů a afiliace k ODS, odkud do Carollina nikdy nebývalo daleko). Nechce se mi věřit, že by teď přešel na nějaké quartzky. U nás snad zaplať pánubohu nejsme v Americe, aby musel se vstupem do úřadu schovat Rolex do šuplíku a začít nosit Timex…

77BF4B95-9E5D-4416-95F8-141CF50D5346.jpeg

6A4C5270-EC62-4AF0-84F3-BDDA95C791CD.jpeg

B33707F3-FD1C-465F-80CA-9AE27A8A4147.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 12. 2021 v 20:22, honzyk napsal:

Stejnej kus, ale co to je nepoznám 

Snímek obrazovky 2021-12-13 v 20.18.13.png

Aha, myslíš ty starší z této stránky, tak to samozřejmě nemůžu rozporovat. 

Já myslela ty ze současnosti. 

Upraveno uživatelem KatkaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odepsal mi premiér na dotaz, cože to nosí.

 

Musím říct, že se tomu emailu někdo věnoval, protože je to několik odstavců. Nejdřív se teda zhrozil, že jsem ho podezříval, že by to mohla být nějaká čína, a to ještě v quartzu! Občas prý nosí Junghans chrono Max Bill, které jste už identifikovali výše. Prý se od swiss značek přesunul k němcům s tím, že prý rád nosí třeba chrona Stowa.

 

Nakonec každopádně přiznal, že ty hodinky bez pusherů jsou od značky Tourby, což má být malá německá manufaktura. Dovolil si dodat, že vycházejí z meziválečného období v designu art deco.

 

Podle toho popisu jsem na Tourby stránkách našel.

thumb_38537329.jpg?t=1591609283cache_38855213.jpg

PREMIUM manual wind movement (based on Swiss Made ETA Unitas 6498-1), 17 Jewels, 18.000 A/h beats per hour, power reserve 52 h

or TOP GRADE manual wind movement (based on Swiss Made ETA Unitas 6498-2), 17 Jewels, 21.600 A/h beats per hour, power reserve 60 h

Vypadá to, že se dají objednat ve dvou variantách.

Upraveno uživatelem Dreak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Dreak napsal:

Odepsal mi premiér na dotaz, cože to nosí.

 

Musím říct, že se tomu emailu někdo věnoval, protože je to několik odstavců. Nejdřív se teda zhrozil, že jsem ho podezříval, že by to mohla být nějaká čína, a to ještě v quartzu! Občas prý nosí Junghans chrono Max Bill, které jste už identifikovali výše. Prý se od swiss značek přesunul k němcům s tím, že prý rád nosí třeba chrona Stowa.

 

Nakonec každopádně přiznal, že ty hodinky bez pusherů jsou od značky Tourby, což má být malá německá manufaktura. Dovolil si dodat, že vycházejí z meziválečného období v designu art deco.

 

Podle toho popisu jsem na Tourby stránkách našel.

 

PREMIUM manual wind movement (based on Swiss Made ETA Unitas 6498-1), 17 Jewels, 18.000 A/h beats per hour, power reserve 52 h

or TOP GRADE manual wind movement (based on Swiss Made ETA Unitas 6498-2), 17 Jewels, 21.600 A/h beats per hour, power reserve 60 h

Vypadá to, že se dají objednat ve dvou variantách.

Díky za aktivitu.
Vypadá jako poučený od někoho z fóra.
Předpokládám, že obojí je PVD. Nebo se pletu a jsou zlaté?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...