Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 18 minutami, Vit napsal:

Díky za aktivitu.
Vypadá jako poučený od někoho z fóra.
Předpokládám, že obojí je PVD. Nebo se pletu a jsou zlaté?

Na stránkách je tam docela dost informací. o PVD se tam píše u rose gold modelu, takže předpokládám, že ta PVD úprava nemusí být na všech modelech/variantách.

 

https://www.tourbywatches.com/watches/art-deco-43/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Dreak napsal:

Odepsal mi premiér na dotaz, cože to nosí.

 

Musím říct, že se tomu emailu někdo věnoval, protože je to několik odstavců. Nejdřív se teda zhrozil, že jsem ho podezříval, že by to mohla být nějaká čína, a to ještě v quartzu! Občas prý nosí Junghans chrono Max Bill, které jste už identifikovali výše. Prý se od swiss značek přesunul k němcům s tím, že prý rád nosí třeba chrona Stowa.

 

Nakonec každopádně přiznal, že ty hodinky bez pusherů jsou od značky Tourby, což má být malá německá manufaktura. Dovolil si dodat, že vycházejí z meziválečného období v designu art deco.

 

Podle toho popisu jsem na Tourby stránkách našel.

thumb_38537329.jpg?t=1591609283cache_38855213.jpg

PREMIUM manual wind movement (based on Swiss Made ETA Unitas 6498-1), 17 Jewels, 18.000 A/h beats per hour, power reserve 52 h

or TOP GRADE manual wind movement (based on Swiss Made ETA Unitas 6498-2), 17 Jewels, 21.600 A/h beats per hour, power reserve 60 h

Vypadá to, že se dají objednat ve dvou variantách.

Dobrá práce!👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Dreak napsal:

Na stránkách je tam docela dost informací. o PVD se tam píše u rose gold modelu, takže předpokládám, že ta PVD úprava nemusí být na všech modelech/variantách.

 

https://www.tourbywatches.com/watches/art-deco-43/

Jsou pozlacené.
viz: watch case in stainless steel or rose gold plated
To samozřejmě není špatně, jen mě to zajímalo.

U Tourby se mi líbí pilotky a tyto oblekovky:

cache_37874799.jpg

 

cache_40072698.jpg

 

 

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc! Skvělé, že Vám odpověděl. Obojí jsou vkusné hodinky. Značka Tourby je pro mě novinkou. Vypadá zhruba jako Steinhart, blahé paměti za pár set Eur, a tak si nemůžu pomoct, ale na "no name" značku se mi jejich ceny jeví poněkud přemrštěně. Ale klobouk dolů před premiérem, který je očividně poučený enthusiast a nejede politickou první signální ani tím či druhým směrem (ani Swatchky a ani Bendlovky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Monsieur Dakar a jeden z hrdinu meho detstvi - cest jeho pamatce a diky! 

620805_article_photo_karel-loprais-pred-

NzE1NGQ2YmZmODI3NGUxM0mwla2bpOXqoNCPbwjh

Dokonce i Caginovi po tom, co mu pri rozhovoru slozil poklonu, dosly slova a drzel slzy...

Na ruce Deepsea?

https://cnn.iprima.cz/tak-zavodil-karel-loprais-jedli-konzervy-spali-pod-sirakem-a-pili-slivovici-54261?fbclid=IwAR0nx0Oj7Bdp5nl-3FiWfeWSZ5jeFyOyhmyMgY9_WUHlsP_68PS6L8WCHgc494642876_Bildschirmfoto2022-01-09um18_23_41.thumb.png.7064c30e1d885acfe83f46d9035abc78.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Todleto me zaujalo, co to ten Jacqueline (druhej chlap letosniho biatlonu) ma? To nejsou Seiko, nebo..? Asi to bude nejaka spoluprace/sponzoring, proc by to jinak takhle vystavoval, ale nejak se mi nedari nic najit.

 

A2FE0C2F-7C9F-4AC2-B3CE-98509A183A7E.jpeg

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 12. 2021 v 11:58, Dreak napsal:

Odepsal mi premiér na dotaz, cože to nosí.

 

Musím říct, že se tomu emailu někdo věnoval, protože je to několik odstavců. Nejdřív se teda zhrozil, že jsem ho podezříval, že by to mohla být nějaká čína, a to ještě v quartzu! Občas prý nosí Junghans chrono Max Bill, které jste už identifikovali výše. Prý se od swiss značek přesunul k němcům s tím, že prý rád nosí třeba chrona Stowa.

 

Nakonec každopádně přiznal, že ty hodinky bez pusherů jsou od značky Tourby, což má být malá německá manufaktura. Dovolil si dodat, že vycházejí z meziválečného období v designu art deco.

 

Podle toho popisu jsem na Tourby stránkách našel.

thumb_38537329.jpg?t=1591609283cache_38855213.jpg

PREMIUM manual wind movement (based on Swiss Made ETA Unitas 6498-1), 17 Jewels, 18.000 A/h beats per hour, power reserve 52 h

or TOP GRADE manual wind movement (based on Swiss Made ETA Unitas 6498-2), 17 Jewels, 21.600 A/h beats per hour, power reserve 60 h

Vypadá to, že se dají objednat ve dvou variantách.

Pěkně, kdyžtak příště řekni, moh sem Ti to zkrátit telefonátem :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Micey napsal:

Todleto me zaujalo, co to ten Jacqueline (druhej chlap letosniho biatlonu) ma? To nejsou Seiko, nebo..? Asi to bude nejaka spoluprace/sponzoring, proc by to jinak takhle vystavoval, ale nejak se mi nedari nic najit.

 

A2FE0C2F-7C9F-4AC2-B3CE-98509A183A7E.jpeg

https://www.ski-nordique.net/emilien-jacquelin-nouvel-ambassadeur-de-seiko.6338752-72348.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...býval dobrým policistou, ale spáchal ten nejhorší hřích, protože svědčil proti zkorumpovaným kolegům...

Lorenzo Lamas (64)

Si pamatuju jak jsem vobčas po škole přišel domů, bágl načoudil bodlem, zapnul televizi a váhal, jestli odpadlíka nebo mcagyvera... 😀

 

61e94f40220d24ad72b90900-374660.jpeg

61e94f40220d24ad72b90900-374660_edit_76792475468489.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...