Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, seikó napsal:

To psala nejaka zenska, ze prej cesky JVD kupujou v rodine a prej luxus 🙂

No Stredula cifernik neukazal, takze tezko s uplnou jistotou tipovat...

Jj, taky jsem to četl. Celkově ty komentáře je jedna velká libovka. Otázka je, jestli by tu cenu tak ochotně sdělil, i kdyby stály dejme tomu 150 tisíc. Domnívám se, že zrovna ta jeho sorta voličů by to úplně nezkousla.

Každopádně, my chronomagoři to máme úplně posunutý do "nesmyslu". Pro někoho je 5000 za hodinky šíleně moc peněz a pro některé z nás začíná na pětinásobku této částky jen kovový tah pro své oblíbeny hodinky 😄.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, LovecK napsal:

mám fazónku, nemá se dělat 5 věcí najednou... :lol2: sorry

https://en.wikipedia.org/wiki/Nicolai_Tangen

CV super impreissve, o tom žádná, ale CEO druhého největšího světového investičního fondu vlastnícího 1,4 % světové tržní kapitalizace je, IMHO, VIP jako prase, a nějaké naše focení je tak trochu mimo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 12. 2022 v 9:50, LovecK napsal:

to už jsem pochopil, proto můj wiki odkaz výše... :cheers: no každopádně VIP je pro mě trochu něco manažer banky a filantrop, to se pojďme na srazu vyfotit a mrsknout sem a bude to stejné...

Každý asi bereme jako VIP někoho jiného, pro mě je to spíš člověk, který má značný vliv na celosvětovou ekonomiku, než šašci před kamerou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Současný nejbohatší muž na světě, Bernard Arnault, jak jsem hledal nějaké články o něm, tak jsem našel, že vlastní mimo jiné třeba tyhle hodinky

1188819217_BernardArnault3.jpg.6ea3a379a3869a30fe3c08c11ff8bc8b.jpg

300749089_BernardArnault2.jpg.1ab5dcde1c1d33507986b2764befbf95.jpg

Na obrázku je synem Frédéricem, který je generálním ředitelem společnosti TAG Heuer 

1923381710_FrdericArnault1.thumb.jpg.6c8c38f4aab302c4bbe8e2a77fb4dc66.jpg

Síla je s ním: V rozhovoru s Frédéricem Arnaultem - revoluce (revolutionwatch.com)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...