Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nechce se mi tomu vůbec věřit. Ano, nevím, jestli to není jenom sranda, jestli to náhodou není třeba jenom nahrané. Jsem prostě v šoku. Leoš, Leoš Mareš, ten, který vždycky nosit absolutně shitové hodinky...

 

... si pořídí Rolády? Posted Image

 

post-5465-1276729258,81.jpg

Zdroj: Blesk.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce se mi tomu vůbec věřit. Ano, nevím, jestli to není jenom sranda, jestli to náhodou není třeba jenom nahrané. Jsem prostě v šoku. Leoš, Leoš Mareš, ten, který vždycky nosit absolutně shitové hodinky...

 

... si pořídí Rolády? Posted Image

 

post-5465-1276729258,81.jpg

Zdroj: Blesk.cz

 

Asi viděl seriál Dva a půl chlapa a vzhlídnul se v nich :D

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce se mi tomu vůbec věřit. Ano, nevím, jestli to není jenom sranda, jestli to náhodou není třeba jenom nahrané. Jsem prostě v šoku. Leoš, Leoš Mareš, ten, který vždycky nosit absolutně shitové hodinky...

 

... si pořídí Rolády? Posted Image

 

post-5465-1276729258,81.jpg

Zdroj: Blesk.cz

 

To nejsou jeho první Rolexy, má už několikery :). Nejhezčí má Daytony v bílém zlatě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100%, jennifer je verná roládam ;)

 

 

 

 

Hned na první pohled mi přišly povědomé, však je znám důvěrně, pak jsem si to zvětšil, je jasně vidět milgaussovská vteřinovka, holka má vkus  :D Však jsem také neobdivoval je ty hodinky...

Upraveno uživatelem volfda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posted ImageNIGHTinGALE, na 18.červen.2010 - 07:56, řekl:

 

Má trošku bříško, pánský slipy, starej klobouk a navíc bych ani nepoznal, že to je Jennifer. Divná fotka.

 

 

A

Až začnu uvažovat takhle, budu si moct spolehlivě říct: "Jsem starý". Posted Image

 

 

Já jsem docela starý, ale viděl bych to tak, že takovéhle bříško je docela roztomilé, pánské slipy se dají sundat a starej klobouk bych jí dal na obličej a nemusel bych dumat nad tím, zda je to vůbec Jenifer. Fuj, to jsem asi chlípník, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...