Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

aha, já se na minulé Superstar nedíval :suicide_anim:

 

jinak ho to šlechtí, já bych u něj čekal Jet Set

 

To jsi, kromě zjištění, že Palo nosí Zenithy, o nic nepřišel :)

Těžko říct, kolik jich má, to jsem četl snad tady, že jich má víc. Každopádně jsem četl rozhovor s Peštovou a tam říkala, že hodinky mají rádi oba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi, kromě zjištění, že Palo nosí Zenithy, o nic nepřišel :)

Těžko říct, kolik jich má, to jsem četl snad tady, že jich má víc. Každopádně jsem četl rozhovor s Peštovou a tam říkala, že hodinky mají rádi oba.

 

Hodinky maj radi jen povrchni lidi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze Habera a knizepan aspiruji na nejomylanejsi duo v tomto threadu. Me by treba zajimalo, jaky hodinky nosil v zadku Ch.Walken v Pulp Fiction. Pokud je pro nekoho CH.Walken malo VIP, tak ty same pak nosil na ruce B.Willys ;)

 

Někde to tu taky je: Lancet

 

Posted Image

 

post-59-074224900 1298910424.jpg

 

Jinak to jsou spíš filmový postavy než VIP, jako VIP nosí jiný hodinky. Takže by to patřilo spíš do vlákna v hlavní roli hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pablo Coelho. Fotografie nešla zkopírovat a tak dávám celý odkaz z jeho facebookových fotek z návštěvy v Praze. Nevíte co jsou to za hodinky, které ma na ruce

 

http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=107667646210&set=a.107665551210.124220.11777366210&theater

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:offtopic:

 

Četl jsem s tím dobrodružným rybářem rozhovor, kde vyprávěl, jak už odmalička věděl, že chce chytat ryby, jak ho až do nevímkolika (30 nebo tak nějak) museli živit rodiče, jak občas neměl ani na rohlíky, jak mu pomohli lidi ze zahraničí, aby se někam na ty velké ryby vůbec mohl vypravit... než přišel úspěch, Nat.Geo a sponzoři, tak mi to přišlo hodně jako život o ho**ně. Klobouk dolů, takhle já za svým snem jít nedokážu. S těmi, co se jim to nepovede, nikdo rozhovory nedělá a tady ani jinde se jejich fotky neobjeví :skull:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrodružný rybář, kurňa, to je džob :smile_anim: Pak už jenom topič v letním kině :sleeping_03anim:

 

S první větou souhlasím, ale se vší úctou, já bych to tak nezlehčoval. V místech, kde se pohybuje to určitě není nejlehčí a hlavně si ten chlapík dokázal jít za tím co ho baví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pablo Coelho. Fotografie nešla zkopírovat a tak dávám celý odkaz z jeho facebookových fotek z návštěvy v Praze. Nevíte co jsou to za hodinky, které ma na ruce

 

http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=107667646210&set=a.107665551210.124220.11777366210&theater

 

IWC Aquatimer Chronograph

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...