Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

Já být v jeho roli, tak mám na ruce G-Shocky :D.

 

 

Já nic a navíc bych si sundal sako a vyhrnul rukávy až po lokty a pod kolena si dal nějakej ručník, je to prostě frajer :smile_anim:

 

Chlapi, v téhle situaci a pozici se počíta s detailníma záběrama na ruce, takže ty PP jsou podle mě docela opodstatněný. Nepočítám s tím, že to blato bude víc jak 5 čísel hluboký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

btw: co to má za bazmek na tý druhý ruce?:)

je to "energetický náramek" v podstatě kus gumy různých značek fungující na principu placebo efektu a hlouposti lidí.má to dodávat energii, takový energetický homeopatikum v podstatě :-) Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to "energetický náramek" v podstatě kus gumy různých značek fungující na principu placebo efektu a hlouposti lidí.má to dodávat energii, takový energetický homeopatikum v podstatě :-)

smile_anim.gifsmile_anim.gif kdyz tohle reknu u nas v praci, tak me zensky sezerou smile_anim.gifsmile_anim.gif protoze kazda pipina ten naramek má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to "energetický náramek" v podstatě kus gumy různých značek fungující na principu placebo efektu a hlouposti lidí.má to dodávat energii, takový energetický homeopatikum v podstatě :-)

jj, presne. kamos to nosi, doporucil mu to jeho tenisovej trener.. prej bude hrat lip... ;)

(smat jsem se musel az pozdeji, aby se ho to nahodou nedotklo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc ty hodinky nosi takhle,jak debil?

 

 

No, je možný, že jsou takhle míň náchylné na poškrábání... každopádně není to poprvé, co jsem to tak u někoho viděl, ale to byly spíš oblekovky... Jo a ještě mě napadá, že se takhle aspoň tak brzo neokoukajíbiggrin.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...