Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To bych řekl, že rozhodně ne, royal oaky mají tlustější lunetu. To mi spíš víc připomínají ojstrkvarcy s hladkou lunetou, ale tam je zase jiný tah, takže to bude něco úplně jiného...

 

http://oidnes.cz/09/071/org/JB2c2e1d_jxd.JPG

 

RO Jumbo, případně 15300: podle náramku, tvaru nožek, podle toho, jak se leskne boční plocha lunety.

M.n., Jumba jsou velmi tenká hodinka (8,10 mm), na rozdíl od RO Offshore! Tam na tlustou lunetu není místo!

 

Edit: Ale můžete mně, zaostalému, někdo napovědět, kdo to je JXD?

Upraveno uživatelem sery.vlk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RO Jumbo, případně 15300: podle náramku, tvaru nožek, podle toho, jak se leskne boční plocha lunety.

M.n., Jumba jsou velmi tenká hodinka (8,10 mm), na rozdíl od RO Offshore! Tam na tlustou lunetu není místo!

 

Edit: Ale můžete mně, zaostalému, někdo napovědět, kdo to je JXD?

 

PhDr. Jiří X. Doležal (* 28. února 1965 Jindřichův Hradec), neformálně označovaný zkratkou JXD, je český novinář, jeden z nejznámějších zastánců legalizace užívání marihuany.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad ještě nebylo..James May Rado Diastar Multifunction

475091d1311105423-id-james-mays-watch-pl

Další z jeho sbírky:

"IWC Portuguese, but I've also got a couple of Rados and the Omega Seamaster with the orange bezel, which is a great-looking watch and very funky. I've also got two old Jaeger-LeCoultres - a Reverso and a Memovox? An old Baume et Mercier chronograph, a few pocket watches and a very nice Oris."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych řekl, že rozhodně ne, royal oaky mají tlustější lunetu. To mi spíš víc připomínají ojstrkvarcy s hladkou lunetou, ale tam je zase jiný tah, takže to bude něco úplně jiného...

 

http://oidnes.cz/09/071/org/JB2c2e1d_jxd.JPG

jsou to APcka royal oak. jen nema soucasny model, ale starsi, 36mm (jumbo vypada na ruce mohem vetsi, stejne jako 15300ty) Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou to APcka royal oak. jen nema soucasny model, ale starsi, 36mm (jumbo vypada na ruce mohem vetsi, stejne jako 15300ty)

 

A já prostě tvrdím, že to APčka nejsou, ale můžem se tu klidně dohadovat ještě dlouho... :)

 

Už na té první fotce, která tady je, je patrné, že to má uzounkou lunetu bez šroubků, což je vidět jak na té druhé, kterou jsem tady dal, tak i na této...

 

 

Upraveno uživatelem m.n.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já prostě tvrdím, že to APčka nejsou, ale můžem se tu klidně dohadovat ještě dlouho... :)

 

Už na té první fotce, která tady je, je patrné, že to má uzounkou lunetu bez šroubků, což je vidět jak na té druhé, kterou jsem tady dal, tak i na této...

 

attachicon.gifSnímek obrazovky 2013-08-25 v 0.50.36.png

 

Ty RO jsem vytáhl já, ne Iztapa... Dohadovat se nemusíme, držím hubu .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já prostě tvrdím, že to APčka nejsou, ale můžem se tu klidně dohadovat ještě dlouho... :)

 

Už na té první fotce, která tady je, je patrné, že to má uzounkou lunetu bez šroubků, což je vidět jak na té druhé, kterou jsem tady dal, tak i na této...

 

attachicon.gifSnímek obrazovky 2013-08-25 v 0.50.36.png

dobra, nechal jsem se trochu unest, doufaje, ze ma trochu styl. Ale on zjevne vsechny prachy utraci za kurivo a viagru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...