Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Právě jsem dokoukal film Cvokař (Shrink) a hned ze začátku má na ruce Kevin Spacey hodinky IWC, nejsem tak chytrej abych to poznal sám :rolleyes: ale při hledání info jsem ho na netu našel na fotce s generálním řiditelem IWC :whistle: Zajmavé je že pak až do konce filmu už má jiné a to jsem už nezjistil jaké :baby:

 

post-8167-1265223685.jpg post-8167-1265223703.jpg

 

post-8167-1265223712.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, nevíte náhodou někdo, co sou to za hodinky? Nosí je ikona světového 4X a několikanásobný mistr světa Michal Prokop.

Video

 

Budu to zrejme nejake Vestal watch - je to jeho sponzor. Alebo Nike, ked uz je tam cely zabaleny v obleceni od nich.

Upraveno uživatelem emte
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska koukal na novou show Ray Mearse a velmi mě překvapilo zjištění, že největší žijící zálesák nosí při putování po kanadské divočině na ruce Rolexy :worried_anim:

 

ray.JPG

ray2.JPG

 

Dost mě to šokovalo, ale pak jsem si přečetl toto interview.

 

WHAT IS YOUR GREATEST EXTRAVAGANCE?

RAY: I'm not usually an extravagant person, but I bought a Rolex watch two years ago for under £2,000.

My philosophy is always to buy the best and the strongest. I had a good watch already but it broke and, because I thought Rolex are supposed to be the strongest, I went straight for that brand for a new one. I haven't broken it yet.

 

Škoda, že nechodí na zdejší fórum, aby mu někdo poradil co se opravdu nosí na arktické, pouští a pralesní výpravy.

Upraveno uživatelem Infernal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I thought Rolex are supposed to be the strongest...

 

Škoda, že nechodí na zdejší fórum, aby mu někdo poradil co se opravdu nosí na arktické, pouští a pralesní výpravy.

Tohle je krásná ukázka amerického brandingu a marketingového brainwashingu. Asi pan Maers moc kouká na televizi, když si myslí, že Rolex dělá nejlepší, nejsilnější, nejodolnější a nejnezničitelnější hodinky na světe. Ale bohužel, tohle si asi díky reklamám myslí většina američanů. Mimochodem, viděli jste někdy v nějaké české televizi reklamu na Rolex? Já nikdy. A přitom v USA běží každou chvíli, to samé třeba na Euronews.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jsou to U-Boaty. Jiri je takovym neoficialnim ambassadorem techto monster. Musim rict, ze na me uz je to i na Jiriho presprilis. Ale on je svuj a k nemu to tak nejak patri :)

 

edit: ale spis bych to hodil do vlakna o hodinkach VIP, tam to bezpochyby patri, nebot JK je asi jedna z mala ceskych celebrit, co jsou fakt osobnost a neco umi.

JJ, nosí je, Korn,ale ještě je střídá s jinýma, klasičtějšíma ocel na tahu, ale vim prdlačku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je krásná ukázka amerického brandingu a marketingového brainwashingu. Asi pan Maers moc kouká na televizi, když si myslí, že Rolex dělá nejlepší, nejsilnější, nejodolnější a nejnezničitelnější hodinky na světe.

Ale Rolexy jsou velmi odolný, a mezi tím, co běžně prodávají v severní Americe v obchodech, patří mezi nejlepší, nejodolnější a nejnezničitelnější hodinky. Podle mýho vybral dobře. A ještě má pěkný hodinky :). Rolex má spoustu reklamy, jsou drahý, ale na konci jsou velmi dobrý hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, Rolex nedela hodinky s komplikacema a diky tomu se soustredil na odladeni svych "jednoduchych" kalibru. Ty jsou povazovane za velmi odolne a robustni. A kdyz si k tomu pridas kvalitni pouzdro s vypilovanou konstrukci korunky, dostavas vysledkem velmi trvanlive hodinky. Jo, drahe jsou... K tomu pridam historickou perlicku:

 

Hans Wilsdorf (zakladatel R.) schvalne nastavil cenu svych hodinek vyse. Jeho cilem bylo, ze clovek musel vic usilovne pracovat, aby si je mohl poridit a tim zaroven prospel cele spolecnosti.

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen malá poznáma k tomu americkému brainwashingu a marketingu, Ray Mears je brit jak poleno. Jinak mi příjde že pověst kolem Rolexů je dost přehnaná. Ano jsou to skvělé hodinky a výsledek švýcarské hodinařiny ale hrajou si na víc než jsou a většina "pořádných" značek které kolem sebe něšíří takovou auru luxusu jsou minimálně stejně dobré a poctivé. Na druhou stranu já být šéfem Rolexu dělám to stejné ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...