Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vypadá to tak :)

 

post-11110-1268683844.jpg

 

 

Hodinkám prd rozumím, ale vidím (tedy mám dojem, že vidím, dva drobné rozdíly).

Hodinky z katalogu mají tah na krajích broušený a střed leštěný. Ty na ruce to mají opačně.

Hodinky z katalogu mají nápisy pod indexem 12(symbol korunky) menší než ty na ruce. Ty na hodinkách na ruce víc vyplňují prostor.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

horhe: S tim obkladačem to nech plavat, to bylo jen takový rejpnutí, byť seš blízko (on je kuchař asi jako já sládek) - on se mezi frikulínský podniky neetabloval kvůli bůhvíjakýmu umění, ale kvůli čerstvejm rybám, který v kombinaci s vysokejma cenama vyšvihly podnik do pražský smetánky. V každým případě u něj v podniku uvařit uměj a jemu oproti těm babicům fandim, to jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

horhe: S tim obkladačem to nech plavat, to bylo jen takový rejpnutí, byť seš blízko (on je kuchař asi jako já sládek) - on se mezi frikulínský podniky neetabloval kvůli bůhvíjakýmu umění, ale kvůli čerstvejm rybám, který v kombinaci s vysokejma cenama vyšvihly podnik do pražský smetánky. V každým případě u něj v podniku uvařit uměj a jemu oproti těm babicům fandim, to jo...

 

Fakt je že o něm vim prd, párkrát jsem to zahlídl, vypadal že ví o čem mluví a co dělá a narozdíl od Babicy neni úplně blbej. Já v době jeho pořadu koukám na Son of the Beach :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...