Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 10 minutami, Liqid napsal:

 

hmm, never heard of... 

kazdopadne usuzuji, ze kdyz jeho draha jde v teto hospode na veceri v jeans bunde, on tam byl za exota ve svem tricku. to z nich museli mit radost... sorry, ale kdyz uz ma penize a potrebu lezt do takovychto mist (lago di como celkove), bylo by fajn, kdyby to delal alespon v urcitem stylu (a styl a la krupan tim rozhodne nemam na mysli)... 

(a krom toho, talirek na pecivo a nuz se patri nechavat vlevo spole s tim nozem na maslo :) :) )

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proste si jen zašel se ženou na víno. Nemusí se ptat chlapců s Roladama nebo AP, jestli je dost hoch a jestli ma talirek na správném mistecku.


:) :) :) mas pravdu, nemuzu byt takovy puritan, kazdy si muze zajit na operu do narodniho v roztrhanem triku, kdyz na to ma :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, IzTaPa napsal:

 


Sam sis odpovedel postovanim jeho prispevku na facebooku.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Jo :) jdu si o tom něco přečíst - fakt mě to zajímá. Co tu restauraci řadí mezi “only sako”.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo  jdu si o tom něco přečíst - fakt mě to zajímá. Co tu restauraci řadí mezi “only sako”.

No, spis si precti nebo o Lago di Como celkove - je to takova priserne snobska oblast, kde se radi ukazuji ti 'co na to maji'.

 

A tyto pseudo-rebely mezi sebou fakt nemusi. (Obzvlaste ty, co si delaji fotky se sklenickou, kterou drzi jako klacek, hlavne aby bylo radne videt logo hotelu.)

 

Nevim kolik restauraci v cechach ma formal dress code, ale napr. Gundel v Budapesti (a za ty prachy to opravdu stoji, teda stalo, stale je zavrena diky coronavirus) sako na vecer opravdu vyzadovala...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas bych Como nějak celkově nedémonizoval. A to se tam objevuju výhradně v kožený kombinéze a s přilbou v ruce. Pravda, jen brzké odpolední časy, večery už jsem zpátky ve skromnějším. Ale ještě mě odnikud nevyhodili. Prima místo pro cestovatele všech kategorií, není to jen o vysoký noze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na podniku.

Po konci celokarantény jsme zašli na nedělní oběd ke Kašpárkovi: to jsem teda čuměl, v čem je pražská honorace schopná jít do slušné restaurace...

 

A zalezi na zemi - italove ten nepsany dress code udrzuji i na divoke terronii (=jihu) jakou sicilie bezesporu je (a proto ji preferuji nad prekultivovanym severem).

 

V cesku se snazi byt trochu moc ‘cool’ a ‘independent’ a podle toho to tak casto vypada i lepsich hospodach...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Hasňa napsal:

Ty můžeš být už plně v klidu Fanouši, ty se tam můžeš klidně oblíknout jak chceš, bo ty vypadáš vždycky, jako bys vypadl z reklamy na barber shop v Harper's Bazaar, takže no fear. emoji846.png

 

 

Diky pičo, ze ses me zastal 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...