Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V televizi běží reklama na jeden dámský časopis (nějaky bulvární, název nevím RYTMUS ŽIVOTA či podobný hnůj) že Jan Kraus má nějaké hodinky, poklad z války či co. Neví někdo co jde ?

Jenom jsem postřehl, že to byly nějaké chrona se světlým, jakoby zažloutlým ciferníkem :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ten článek z nudy na mašině četl (občas tam někdo nějaký ten časopis nechá - skoro jako u holiče :) ) a psali že jsou to "šafhausenky". Jenže fotku tam nedali, prý je má po dědečkovi a má je schované v trezoru. To co měl na ruce byly jiné hodinky, a že je nosí protože jsou podobné těm od dědečka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen potvrzení toho, že Emanuele Ridi opravdu nosí Rolexy. Včera jsme měli v jeho restauraci obchodní jednání s jedním Italem a protože se s Ridim zná, tak chvilku seděl u nás u stolu a o jeho krásných Daytonách nemůže bejt pochyb. Jinak jídlo výborné, z hlediska surovin a postupů bezchybné, ceny na můj vkus poněkud přemrštěné, ale chápu to. Ostatně nikdo nemůže vědět, jak dlouho vydrží popularita. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyly sice na rukou žádné VIP, ale ve včerejším nesmyslu na Nově s názvem Likvidátor v hlavní roli s kalifornským guvernérem se v úvodním flashbacku objevily přes celou obrazovku Radiomir Panerai - konkrétní model nevím, zase tak dobře se v tom neorientuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A už je někdo odfotil? Mimochodem, začal to být už docela veřejný zvyk koukat politikům na zápěstí. Občas by to ještě chtělo klepnout přes prsty.

 

Nedělejme z nouze ctnost - Nečasovi případný hodinkový fondy prožerou děcka :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste tu nebyla anketa "jak nosite hodinky", ale kazdopadne pan Sarkozy by si musel vybrat kolunku "jako debil", protoze tohle jsem snad nevidel ani u Fazera v nalevne.. :)

 

 

mozno len rad nosi hodinky "na volno" mozu sa otacat volne okolo ruky.. poznam par ludi, ktori to tak preferuju.. aj ked je pravda, ze ich nosia na kove, nie na kozi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste tu nebyla anketa "jak nosite hodinky", ale kazdopadne pan Sarkozy by si musel vybrat kolunku "jako debil", protoze tohle jsem snad nevidel ani u Fazera v nalevne.. :)

 

Takto "blbě" naprosto běžně nosí hodinky někteří členové speciálních jednotek ... kvůli odleskům od sklíčka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...