Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já taky nejsem jeho fanda, ale vzhledem k jeho mediální popularitě se stal jakýmsi nepsaným mluvčím většiny hostinských a restauratérů, z nichž mnozí na tom, díky opatřením, opravdu nejsou moc dobře. Jestli fňuká sám za sebe, nevím, zřejmě trochu ano.

To sem ale nepatří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, jak píše Saša. Ondro, ty jsi ho někde slyšel fňukat, že nemá co jíst? Co je to za kydy? Viděl jsi třeba ten rozhovor s Dufkem? Já si naopak myslím, že mluví k věci a snaží se najít odpověď na to, co s těma desetitisícema lidí, co v tomhle oboru makaj, bude. Že má drahý hodinky? To je argument jak noha, kterej obzvlášť tady působí imho trapně. Já těmhle hejtům teda fakt moc nerozumím a nejsem si úplně jistej, zda si uvědomuješ, co tahle situace pro lidi, který makaj v tomhle oboru (a nejen v něm, samozřejmě), znamená. Tady fakt končí sranda. Možná dřív, než si příště vodflusneš, si nějakej rozhovor s ním na tohle téma poslechni a pak teprve hodnoť. A ne, není to žádnej mů kamarád. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Já nemám nic proti hostinskejm, naopak podporujuje je jak se dá - tím, že u nich dál nakupuju jídlo a dávám štědrá dýška.

Co nějak nechápu je postoj Pohlreicha: Podnikání nejede jako dřív, ale do rezerv (polštáře) odmítám sáhnout, to jsou MOJE (MOJE, MOJE, MOJE, MOJE!!!) PENÍZE. Takže buďto mi provoz někdo (stát, lidi, co se složí na "bohulibý účel", pronajímatel nemovitosti) zaplatí, nebo končím. A komu jako vyhrožuje? Tak jestli už nechce podnikat, ať skončí. Já ale vidím spoustu dalších provozovatelů (mediálně známejch i neznámejch), který dělaj všechno proto, aby přežili, i za cenu svých ztrát. Je to pro ně investice do budoucnosti. Kdo přežije, bude silnější. To Zdenda ne, hlavně že furt ukazuje nový a nový hodinky.

Edit: právě, že rozhovory s ním jsem viděl... možná až moc.

 

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoš, kterýho znám půl života, pro něj spousty let makal, takže si troufám tvrdit, že nějaký informace mám. Pokud se nepletu, při tý první vlně na jaře vařil pro IZS a prej to byl docela mazec. Teď, pokud se nepletu, byl požádan o něco obdobnýho a řekl, že pokud mu ty suroviny a mzdy na zaměstnance pomůže stát pokrejt, klidně to bude dělat dál, ale ne za svoje. To je to, co tě tak štve? Teda kromě toho, že má víc hodinek, než ty😀?

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
Právě teď, villain83 napsal:

Kámoš, kterýho znám půl života, pro něj spousty let makal, takže si troufám tvrdit, že nějaký informace mám. Pokud se nepletu, při tý první vlně na jaře vařil pro IZS a prej to byl docela mazec. Teď., pokud se nepletu, byl požádan o něco obdobnýho a řekl, že pokud mu ty suroviny a mzdy na zaměstnance pomůže stát pokrejt, klidně to bude dělat dál, ale ne za svoje. To je to, co tě tak štve? Teda kromě toho, že má víc hodinek, než ty😀?

Ne. Jses naivni Ty i Tvuj kamos. Ale bez vas by ten kolotoc nefungoval. Takze vsechno je v poradku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Ondro, to že na to máš takovej názor je samozřejmě v pořádku, ale vyblít tady formulaci typu "jen hodinek má za milion" je ale totálně mimo. Už jen proto, že zrovna mediálně známá osobnost může třeba i ty hodinky nějakou formou propagovat, o čemž ty nemusíš mít ani ponětí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Asi to nechápeš. Ať si má, co chce. Neřejším jeho nemovitosti, auta, konta atd. Nějak nepobírám jeho postoj k vlastnímu businessu, jak jsem psal výše. V týhle době mi připadá nevkusný ostatentativně ukazovat hodinky za statisíce (ne jedny), a přitom fňukat, jak to zavře. To je výsměch všem těm "no name" hospodskejm, který teď držkou rejou zem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono mozna kdyby tam Ondra nezminil ty hodinky za milion, mlcel bych, ale to bylo tak trapny, az bych rekl zavistivy, ze mi to normalne zasmrada argumentama lidi pred rokem 89, ze nekdo ma neco vic, nez druhej a jeste si dovoluje vubec votvirat hubu. Co to je?? 

Ondro, ja proti tobe vubec nic nemam, ale prijde mi, ze se z tebe stal malinko arbitr vkusu a moralky, coz imho nemas zapotrebi. 

Jo aha, takze by ty hodinky mel schovat do supliku, nez jde na rozhovor, jo? Ty jo, to snad ne... 

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
Právě teď, villain83 napsal:

Ono mozna kdyby tam Ondra nezminil ty hodinky za milion, mlcel bych, ale to bylo tak trapny, az bych rekl zavistivy, ze mi to normalne zasmrada argumentama lidi pred rokem 89, ze nekdo ma neco vic, nez druhej a jeste si dovoluje vubec votvirat hubu. Co to je?? 

Ondro, ja proti tobe vubec nic nemam, ale prijde mi, ze se z tebe stal malinko arbitr vkusu a moralky, coz imho nemas zapotrebi. 

Kdybys mě znal, tak bys věděl, že jsem ten poslední, kdo někomu něco závidí. Díky bohu jsem byl téhle vlastnosti ušetřen a žiju si šťastněj život s tím, co jsem si vlastní prací vybudoval.

O těch hodinkách to bylo jaksi navíc. I kdyby měl holou ruku, tak ten jeho postoj nechápu (ve stylu "odmítám nést ztráty, radši zavřu").

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Ondra napsal:

Asi to nechápeš. Ať si má, co chce. Neřejším jeho nemovitosti, auta, konta atd. Nějak nepobírám jeho postoj k vlastnímu businessu, jak jsem psal výše. V týhle době mi připadá nevkusný ostatentativně ukazovat hodinky za statisíce (ne jedny), a přitom fňukat, jak to zavře. To je výsměch všem těm "no name" hospodskejm, který teď držkou rejou zem.

Takže když fňuká, tak si má hodinky sundat a přijet trmavají? Naopak ty očividně vůbec nechápeš o čem mluvim. A upřímně si opravdu myslíš, že někdo ty GS pozná a že tuší v jaký hodnotě se pohybujou? Právě takovejma hodinkama neukazuje vůbec nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Ondra napsal:

Kdybys mě znal, tak bys věděl, že jsem ten poslední, kdo někomu něco závidí. Díky bohu jsem byl téhle vlastnosti ušetřen a žiju si šťastněj život s tím, co jsem si vlastní prací vybudoval.

O těch hodinkách to bylo jaksi navíc. I kdyby měl holou ruku, tak ten jeho postoj nechápu (ve stylu "odmítám nést ztráty, radši zavřu").

Jestli vono to nebude tím, že za tenhle rok prodrbal díky vládním opatřením x milionů a prostě se nechce dostat do většího průseru. To je blbě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...