Jump to content

Jaké hodinky nosí VIP?

Recommended Posts

• Replies 22.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

vypadaj jako poutovky

Vcera jsem mel v ruce pujceny Daytony, kamarad ma nejaky Breitle (nevim jaky) Breitling je dle myho taky typicka "poutovka" nektery modely vcelku hezky treba navitimer a jiny zase hrozny kyc, v rodine

V 12. 11. 2020 v 22:30, Frantik napsal:

A přitom par lidi na fóru po tom taky touží 😉 No proč ne 🙂 

Ale k nim si musíš kopit to ruské kolo. 

Jinak popravdě, až mi bude pět a šedesát, nevadili by mi

Lepší než mít na ruce Ingersoll 🙂

Já taky nejsem jeho fanda, ale vzhledem k jeho mediální popularitě se stal jakýmsi nepsaným mluvčím většiny hostinských a restauratérů, z nichž mnozí na tom, díky opatřením, opravdu nejsou moc dobře. Jestli fňuká sám za sebe, nevím, zřejmě trochu ano.

To sem ale nepatří.

A není to spíš tím, že fňuká za celej ten obor...a to že má hodinky za milion (což si nemyslim) ještě přeci neznamená, že když je profese, kterou dělá celej život, poslední třičtvrtě rok totálně v řiti, tak se k tomu nemůže vyjádřit

Přesně, jak píše Saša. Ondro, ty jsi ho někde slyšel fňukat, že nemá co jíst? Co je to za kydy? Viděl jsi třeba ten rozhovor s Dufkem? Já si naopak myslím, že mluví k věci a snaží se najít odpověď na to, co s těma desetitisícema lidí, co v tomhle oboru makaj, bude. Že má drahý hodinky? To je argument jak noha, kterej obzvlášť tady působí imho trapně. Já těmhle hejtům teda fakt moc nerozumím a nejsem si úplně jistej, zda si uvědomuješ, co tahle situace pro lidi, který makaj v tomhle oboru (a nejen v něm, samozřejmě), znamená. Tady fakt končí sranda. Možná dřív, než si příště vodflusneš, si nějakej rozhovor s ním na tohle téma poslechni a pak teprve hodnoť. A ne, není to žádnej mů kamarád. 

Já nemám nic proti hostinskejm, naopak podporujuje je jak se dá - tím, že u nich dál nakupuju jídlo a dávám štědrá dýška.

Co nějak nechápu je postoj Pohlreicha: Podnikání nejede jako dřív, ale do rezerv (polštáře) odmítám sáhnout, to jsou MOJE (MOJE, MOJE, MOJE, MOJE!!!) PENÍZE. Takže buďto mi provoz někdo (stát, lidi, co se složí na "bohulibý účel", pronajímatel nemovitosti) zaplatí, nebo končím. A komu jako vyhrožuje? Tak jestli už nechce podnikat, ať skončí. Já ale vidím spoustu dalších provozovatelů (mediálně známejch i neznámejch), který dělaj všechno proto, aby přežili, i za cenu svých ztrát. Je to pro ně investice do budoucnosti. Kdo přežije, bude silnější. To Zdenda ne, hlavně že furt ukazuje nový a nový hodinky.

Edit: právě, že rozhovory s ním jsem viděl... možná až moc.

Edited by Ondra

Kámoš, kterýho znám půl života, pro něj spousty let makal, takže si troufám tvrdit, že nějaký informace mám. Pokud se nepletu, při tý první vlně na jaře vařil pro IZS a prej to byl docela mazec. Teď, pokud se nepletu, byl požádan o něco obdobnýho a řekl, že pokud mu ty suroviny a mzdy na zaměstnance pomůže stát pokrejt, klidně to bude dělat dál, ale ne za svoje. To je to, co tě tak štve? Teda kromě toho, že má víc hodinek, než ty😀?

Edited by villain83
Právě teď, villain83 napsal:

Kámoš, kterýho znám půl života, pro něj spousty let makal, takže si troufám tvrdit, že nějaký informace mám. Pokud se nepletu, při tý první vlně na jaře vařil pro IZS a prej to byl docela mazec. Teď., pokud se nepletu, byl požádan o něco obdobnýho a řekl, že pokud mu ty suroviny a mzdy na zaměstnance pomůže stát pokrejt, klidně to bude dělat dál, ale ne za svoje. To je to, co tě tak štve? Teda kromě toho, že má víc hodinek, než ty😀?

Ne. Jses naivni Ty i Tvuj kamos. Ale bez vas by ten kolotoc nefungoval. Takze vsechno je v poradku.

Hele Ondro, to že na to máš takovej názor je samozřejmě v pořádku, ale vyblít tady formulaci typu "jen hodinek má za milion" je ale totálně mimo. Už jen proto, že zrovna mediálně známá osobnost může třeba i ty hodinky nějakou formou propagovat, o čemž ty nemusíš mít ani ponětí.