Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Takto "blbě" naprosto běžně nosí hodinky někteří členové speciálních jednotek ... kvůli odleskům od sklíčka

 

Takto blbě naprosto běžně taky nosí hodinky někteří machři ...kvůli zvýšení svého machrindexu.

Upraveno uživatelem baza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že to s MI nemá nic společného. Tak to nosí idioti.. a tenhle člověk kterému Kníže Schwarzenberg říká (foneticky) "šerkézy" upozorňujíc tak na jeho uherský původ, je prostě jen klasickým prckem vládnoucí zemi která komplexu dala prostřednictvím svého císaře i název - napoleonský :) O MI jeho hodinek to nic neříká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že to s MI nemá nic společného. Tak to nosí idioti.. a tenhle člověk kterému Kníže Schwarzenberg říká (foneticky) "šerkézy" upozorňujíc tak na jeho uherský původ, je prostě jen klasickým prckem vládnoucí zemi která komplexu dala prostřednictvím svého císaře i název - napoleonský :) O MI jeho hodinek to nic neříká...

 

 

však ano, i idiot si může posilovat svůj MI ... jen jaksi idiotským způsobem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro takového jak ty říkáš idiota má ale MI určitě veliký význam.

Já jsem ale nemyslel přímo toho pana Š., měl jsem na mysli spíš zkušenost z vlastního pozorování idiotů... :D

Ale má význam i na "neidiota" .. minimálně v tom, že si třeba nekoupí za 100 litrů hodinky od Eltonu, ale od Omegy.. a v obou případech může jíto tříručičkový výrobek s podobným a nebo stejným strojkem :) Podobně debilně nosil hodinky i Kimi Reikonen v F1 :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Onion: Souhlas, i pro mne má MI význam.

A ať si každý nosí hodinky jak chce taky, ne?

Já je nosím výhradně klasickým způsobem, jen o těch co je nosí jinak si myslím svoje (s výjimkou příslušníků zvláštních jednotek samozřejmě). Asi tak.

Upraveno uživatelem baza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, i pro mne má MI význam.

A ať si každý nosí hodinky jak chce taky, ne?

Já je nosím výhradně klasickým způsobem, jen o těch co je nosí jinak si myslím svoje (s výjimkou příslušníků zvláštních jednotek samozřejmě). Asi tak.

jj, souhlasím.. a o nošení hodinek u zvláštních jednotek tímto způsobem můžeš úspěšně pochybovat. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Onion: Souhlas, i pro mne má MI význam.

A ať si každý nosí hodinky jak chce taky, ne?

Já je nosím výhradně klasickým způsobem, jen o těch co je nosí jinak si myslím svoje (s výjimkou příslušníků zvláštních jednotek samozřejmě). Asi tak.

Občas nosím hodinky na vnitřní straně zápěstí. V tlačenici nebo cestou z hospody se neodřou o zeď (obzvlášť holandská architektura je nepříjemně ostrá).

Pokud si je ale chci otočit dovnitř, tak musím řemínek nebo tah rozepnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to tu urcite bolo, ale aj tak prikladam par foto...

 

 

Diego ma vzdy dvoje :) Viem si predstavit pokrocily stupen chronomagorstva ked clovek dospeje k zaveru, ze jedny nemozu stacit a nosi hned dvoje. Zaujimave je, ze u Maradonu to su vzdy dva rovnake kusy.

 

Si to uplne predstavujem ako dojde do shopu a vravi: "mate ocelove daytony?" ...... "mame." ...... "tak mi dvoje biele zabalte" :))))

post-3541-1274020479.jpg

post-3541-1274020490.jpg

post-3541-1274020499.jpg

post-3541-1274020508.jpg

post-3541-1274020517.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to tu urcite bolo, ale aj tak prikladam par foto...

Diego ma vzdy dvoje :) Viem si predstavit pokrocily stupen chronomagorstva ked clovek dospeje k zaveru, ze jedny nemozu stacit a nosi hned dvoje. Zaujimave je, ze u Maradonu to su vzdy dva rovnake kusy.

 

Si to uplne predstavujem ako dojde do shopu a vravi: "mate ocelove daytony?" ...... "mame." ...... "tak mi dvoje biele zabalte" :))))

lol, tak tohle je fakt vrchol :thumbsup_anim: darky pro nej v podobe hodinek se dost prodrazej :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...